Браконьєри завдали збитків на 33 тисячі гривень

today 11.04.2021 query_builder 07:41 remove_red_eye 671 bookmarks Новини

Нині триває нерест - важливий та особливий період у житті мешканців водойм і поряд з цим діють визначені законодавством правила рибальства, зокрема з 1 квітня заборонено вилов риби у місцях нерестилищ. Та попри нерестові заборони, браконьєри не втрачають шанс збагатитися за рахунок природи.

Під час проведення профілактичних заходів "Нерест 2021" працівники сектору водної поліції Бориспільського районного управління поліції задокументували два факти незаконного вилову водних біоресурсів. За допомогою мисинових сіток було виловлено 524 кг риби, чим завдано збитків на суму понад 33 тис. грн. Один із фактів задокументовано спільно з працівниками екологічної інспекції міста Києва та Київської області, інформує відділ комунікації поліції Київської області.

Працівники правоохоронних органів з‘ясували, що правопорушники займалися незаконним виловом водних біоресурсів на річці Дніпро (Канівське водосховище) у межах Циблівської сільської об’єднаної територіальної громади. Зловмисниками виявилися жителі Бориспільського району.

Правоохоронці вилучили низку речових доказів, зокрема виловлену рибу, знаряддя лову та плавзасоби.

За цим фактом відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Покарання передбачено у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

Фото - Поліція Київської області

92 запитів за 0,304