Брати Політаєви на висоті

today 19.12.2019 query_builder 17:19 remove_red_eye 100 bookmarks Новини

У Палаці спорту «Юність» в Запоріжжі пройшов Кубок України з греко-римської боротьби серед дорослих, в якому взяли участь найсильніші борці країни.

У збірній Київщини чотири борці представляли спортивний клуб «Олександр Невський» з Крюківщини – знані в країні та світі Василь Симоненко, Олексій Калініченко, брати Артур та Микита Політаєви.

Результати наших хлопців приємно вразили. Після першого дня змагань троє вихованців Дмитра Пікалова вийшли у втішні фінали, а Артур Політаєв став фіналістом у ваговій категорії 67 кг.

Василь Симоненко у четвер першим вийшов на килим у ваговій категорії 63 кг проти Святослава Гончарова. Драматичний поєдинок завершився з рахунком 4:3 на користь нашого суперника, тож Василь посів п’яте місце змагань.

Відвернулася фортуна й від Олексія Калініченка, який поступився у втішному фіналі у ваговій категорії 67 кг Олександру Грушину. Тож теж лише п’яте місце.

У боротьбі за золото першості в цій ваговій категорії зустрілися Артур Політаєв та Денисом Дем’янковим. У першому періоді нашому спортсмену катастрофічно не щастило 1:5 на користь потужного Дем’янкова, але у другому Артур зумів переломити хід поєдинку, добре атакував і вирвав перемогу з мінімальним результатом 6:5. Артур Політаєв - переможець Кубка України у ваговій категорії 67 кг.

А далі був супервидовищний поєдинок за третє місце між Микитою Політаєвим та Ігорем Бичковим. Протягом усього бою точилася рівна боротьба, але Бичков вів у рахунку 5:2. До кінця поєдинку залишалися лічені секунди і ось він неймовірний кидок і чиста перемога на туше Політаєва й бронзова нагорода на Кубку України.

Вітаємо наших спортсменів, їх тренера Дмитра Пікалова з прекрасним виступом борців СК «Олександр Невський». Прекрасне завершення 2019 року.

92 запитів за 0,307