Бронзові медалі ветеранів

today 05.11.2019 query_builder 11:00 remove_red_eye 122 bookmarks Новини

На стадіоні "Центральний" у Вишневому в матчі за третє місце в принциповому поєдинку Кубка України серед ветеранів (40+) імені Юрія Войнова зійшлися два представники Києво-Святошинського району - боярська команда «Ветеран» та "Нива" з Петропавлівської Борщагівки. Команда "Ветеран" на чолі з граючим президентом Володимиром Олійником зуміла вирвати перемогу з рахунком 1:0 і вперше в своїй історії стала бронзовим призером такого престижного турніру.

А 26-27 жовтня у Коломиї відбулися вирішальні матчі Кубка України серед ветеранів (50 років і старші). Турнір присвячено пам’яті видатного футболіста київського "Динамо" та збірної СРСР Леоніда Островського. У боротьбі за призові місця на фінішну пряму вийшли чотири команди: "Нива" (Петропавлівська Борщагівка), "Сільмаш" (Коломия), "Абориген" (Луцьк) та збірна Житомирської області.

На жаль, через проблеми з транспортом до Коломиї не змогли приїхати ветерани з Житомиру. Тож, «Аборигену» у півфіналі зарахували технічну перемогу. А ось «Нива», очолювана Олександром Кириченком, прибула в Коломию в хорошому настрої і досить сильним складом. Адже в нашій команді глядачі було чимало ветеранів, які роками примножують славу Києво-Святошинського району: Анатолій Таран, Віктор Смарига, Олександр Білоцький, Володимир Герасименко та інші знані майстри. На жаль, у півфінальному матчі з господарями турніру глядачі голів не побачили, а тому все вирішила серія пенальті, де вправнішими виявилися футболісти «Коломиї». Таким чином «Нива» здобула бронзові медалі Кубка України серед ветеранів (50+). Побажаємо команді в найближчому майбутньому все ж таки підкорити цю вершину й здобути золоті медалі в цьому престижному турнірі.

92 запитів за 0,262