Бучанець Євгеній Прокопчук вже рік перебуває в Антарктиді

today 17.03.2021 query_builder 08:09 remove_red_eye 128 bookmarks Новини

Вже рік перебуває у складі 25 експедиції на станції «Академік Вернадський» в Антарктиді наш земляк – бучанець Євгеній Прокопчук.

Системний адміністратор за професією, на станції він має цілу низку важливих завдань: забезпечувати постійний Інтернет-зв’язок полярників зі світом, зокрема їхніми родинами; передавати зібрані науковцями дані; забезпечувати якісну роботу локальної мережі; налагоджувати все комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, розповідається на сайті Міністерства науки та освіти України.

Донедавна інтернет-зв'язок на «Вернадському» був більш ніж обмежений: раз на тиждень, щосереди, текстове повідомлення зі станції до Центру, і раз на тиждень, у п’ятницю, – з Центру на станцію. Зараз кожен полярник має свій «шматочок» інтернет-трафіку для листування та голосового зв’язку з родинами.

Найближчим часом планується зняти всі обмеження трафіку, крім ліміту швидкості передачі, що дасть принципово нові можливості онлайн- включень на станції.

Єднати полярну станцію «Академік Вернадський» з «великою землею» – не єдина місія Євгенія. Діти, а у Жені їх двоє, доручили йому показати своїм улюбленим іграшкам пінгвінів і світ.

«Щоб мені не було сумно подорожувати, мої діти дали мені свої найкращі іграшки – Кролю та Катю. І тепер вони знають, що зі мною все буде добре. А ще Кроля і Катя побачать пінгвінів», – розказав Євгеній.

Фото із відкритих джерел

Подивіться інші записи

Під час ліквідації пожежі у Фастові було евакуйовано 9 осіб (є відео)

today 31.10.2021 remove_red_eye 3586

У Боярці внаслідок ДТП постраждала жінка

today 02.11.2021 remove_red_eye 343

Подорож неймовірною Білою Церквою (фото +)

today 05.11.2021 remove_red_eye 87

На Кільцевій дорозі Skoda влетіла під вантажівку

today 23.11.2021 remove_red_eye 105

Пані, скажіть, який у Вас гребінець, а я скажу – хто Ви?

today 28.11.2021 remove_red_eye 107

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Бобриці, Боярці, Вишневому, Віті-Поштовій, Гатному, Гнатівці, Гореничах, Дмитрівці, Іванковичах, Жорнівці, Забір’ї, Княжичах, Кременищах, Крюківщині, Личанці, Луці, Милій, Музичах, Неграшах, Новому, Новосілках, Обухові, Петрушках, Петропавлівській та Софіївській Борщагівках,Святопетрівському, Стоянці, Тарасівці, Хотові, Чабанах, Чайках, Шевченковому, Шпитьках, Фастові, Юрівці (09.11)

today 09.11.2021 remove_red_eye 364

92 запитів за 0,210