Бучанська райрада – яка партія отримала найбільше комісій?

today 27.11.2020 query_builder 12:19 remove_red_eye 280 bookmarks Новини

Учора, 26 листопада, депутати Бучанської районної ради VIII скликання обрали голів та склад постійних депутатських комісій. Зокрема, комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, інвестиційної політики, промисловості, торгівлі, транспорту та засобів масової інформації очолив представник партії «За майбутнє» Олексій Мартинюк.

Богдан Ясь із «Європейської солідарності» керуватиме комісією з питань бюджету, фінансів та податків.

Комісію з питань регламенту, етики, законності, контролю за виконанням рішень районної ради, рад ОТГ та депутатської діяльності очолить представник політичної партії «Сила і честь» Роман Бахтігарєєв.

Є серед голів комісій і жінки. Так, комісією з правових питань, питань захисту прав людини, ветеранів війни, учасників бойових дій, правопорядку та антикорупційної політики керуватиме Олена Гуменюк-Торган, яка йшла у раду від «Євросолідарності».

Комісію з питань земельних відносин, збереження зелених насаджень, сільського, лісового та водного господарства очолив Володимир Дубас із «Слуги народу».

Олександр Боришкевич з «Удару» віднині голова комісії з питань фізкультури, спорту та розвитку туризму.

Ще одна жінка – Тетяна Подашевська із ОПЗЖ очолила комісію з гуманітарних питань, у справах сім’ї та молоді, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури та релігійних відносин.

Комісією з питань екології, раціонального природокористування, використання природних ресурсів, надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків катастроф керуватиме представник «Свободи» Ігор Ополінський.

Наталія Зима з «ЄС» обрана головою комісії з питань комунальної власності, паливно-енергетичного збереження, побутового обслуговування та житлово-комунального господарства.

Комісію з питань капітального будівництва, містобудування, архітектури, дорожнього господарства, охорони історичного середовища та розвитку інфраструктури очолить Олександр Копаниця з «Батьківщини».

Як бачимо, з десяти комісій жінки очолили лише три. Найбільше голів мають представники «Європейської солідарності» - три. Представники інших партій, представлених у раді, очолили по одній комісії.

Власна інформація "Нове передмістя. Журнал Київщини"

Фото із сайту puls.in.ua

92 запитів за 0,215