Буде притягнуто до відповідальності службових осіб, винних у незаконній передачі 10 га земель лісового фонду

today 26.03.2021 query_builder 09:15 remove_red_eye 460 bookmarks Новини

Лісова земельна ділянка на Київщині була передана у приватну власність фізичним особам для будівництва житлових будинків та господарських споруд. Посадовим особам сільської ради загрожує до шести років позбавлення волі, інформує управління комунікації Національної поліції України.

Правоохоронці викрили незаконну передачу землі лісового фонду у приватну власність фізичним особам.

Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що торік посадові особи однієї із сільських рад Київщини, зловживаючи своїм службовим становищем, сприяли передачі 10 гектарів лісової ділянки фізичним особам. Відведена земельна ділянка лісового фонду призначалася для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Відповідно до законодавчих норм – землі лісогосподарського призначення не можуть передаватись у приватну власність.

Вчора, 25 березня, у столиці та Київській області правоохоронці провели ряд санкціонованих обшуків. У результаті вилучено документацію щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

Досудове розслідування проводиться за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. За незаконні оборудки фігурантам загрожує до шести років позбавлення волі.

За інформацією «24 Киев» можливо мова йде про керівників сільради Лебедівки Вишгородського району.

Фото із сайту Національної поліції України

92 запитів за 0,240