Бюджет Борщагівської громади – ухвалено

today 29.12.2020 query_builder 08:42 remove_red_eye 542 bookmarks Новини

Відбулася третя позачергова сесія Борщагівської сільської ради.

Після затвердження порядку денного, депутати проголосували за обрання Р. Гаха на посаду заступника Борщагівського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади соціально-гуманітарної сфери.

Досить швидко затвердили Програми Борщагівської сільської територіальної громади на наступний рік, Положення про батьківську плату за харчування в дошкільних та шкільних навчальних закладах комунальної власності, прийняли безоплатно до комунальної власності Борщагівської сільської територіальної громади заклади освіти.

А ось питання щодо утворення Центру надання адміністративних послуг Борщагівської сільської ради (ЦНАП) викликало певну дискусію. Однак рішення ухвалили. За необхідності його доопрацьовуватимуть в процесі роботи.

Затвердили депутати штатні розписи управління фінансів, відділу освіти, культури, молоді та спорт,

апарату та підрозділів Борщагівської сільської ради.

Також ухвалено рішення про зміну засновників та статутів дошкільних навчальних закладів.

З найважливішого ухвалено бюджет з доходами у розмірі трохи більше 872 млн. грн. Половина з цих коштів піде на фінансування захищених статей бюджету, левова частка на заклади освіти.

Тривале обговорення питання про встановлення відкоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво та транспортування ТОВ «Керуюча компанія «Реформа» в с.Чайки, закінчилося ухваленням рішення за тарифами, запропонованими ТОВ «КК «Реформа».

87 запитів за 0,202