Cучасна бібліотека українського воїна

today 23.11.2018 query_builder 21:38 remove_red_eye 397 bookmarks Новини

У Національному музеї історії України у Другій світовій війні (вул. Лаврська, 24) 23 листопада перед 300 офіцерами-вихованцями ЗСУ та керівним складом МПЗ ЗСУ відбулася презентація спільного проекту Українського культурного фонду та Національного центру реабілітації учасників АТО та бойових дій - «Сучасна бібліотека українського воїна».

Захід відкрила виконавчий директор УКФ Юлія Федів, яка розповіла про діяльність та проекти Фонду. Акцент у своєму виступі Ю.О. Федів зробила на цілеспрямованій підтримці розвитку і функціонування української мови, популяризації української літератури головою Українського культурного фонду Мариною Порошенко.

Далі виступив учасник бойових дій на Сході України, керівник проекту «Сучасна бібліотека українського воїна» Сергій Громовий, який розповів про актуальність серії, всі книжки якої будуть передані військовим частинам у зоні ООС.

Дуже позитивне враження зосталося від виступу наукового керівника проекту, заступника директора Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченко АН України С.А. Гальченка.

Відомий у світі шевченкознавець розповів про друк «Кобзаря» у роки Другої світової війни, про необхідність підтримки морального духу військовослужбовців такими вкрай важливими проектами.

Всі учасники презентації отримали примірники книжок серії «Сучасна бібліотека українського воїна».

92 запитів за 0,265