Чай, який збільшує тривалість життя

today 03.08.2020 query_builder 07:26 remove_red_eye 195 bookmarks Новини

Лемонграс – це високоросла рослина, яку використовують для приготування чаю. Залитий окропом лемонграс надає напою приємного лимонного аромату та легкого цитрусового смаку. Цей чай має багато корисних властивостей, а також він може збільшувати тривалість життя, пише Жіночий світ з посиланням на Express.

Лемонграс містить велику кількість антиоксидантів, які нейтралізують вільні радикали в організмі. Шкоду від дії вільних радикалів пов’язують з багатьма хворобами, включаючи деякі види раку.

Вчені Американського коледжу превентивної медицини стверджують, що лемонграс також має протимікробні властивості.

Дослідники з Ракового центру лікарні Memorial Sloan Kettering, що в Нью Йорку, виявили в лемонграсі дві сполуки, які мають потужні протизапальні властивості – цитраль та гераніол. Ця ж організація заявила, що лемонграс має протиракові властивості.

Науковці заявили: “Лабораторні дослідження показали, що лемонграс може знижувати артеріальний тиск, має протизапальні, антиоксидантні та протиракові властивості”.

Якщо поєднати всі ці позитивні для здоров’я ефекти, то вони можуть збільшити тривалість життя на кілька років. Щоб приготувати корисний чай, візьміть трохи свіжого або сушеного лемонграсу, залийте його окропом і зачекайте 5 хвилин. Після цього напій слід відцідити. Його можна вживати як гарячим, так і холодним.

92 запитів за 0,250