Через Крюківщину та Гатне збудують ще одну дорогу до Великої Кільцевої

today 05.06.2021 query_builder 10:35 remove_red_eye 432 bookmarks Новини

Невдовзі розпочнеться будівництво автодороги від вулиці Одеська, в с. Крюківщина, через с. Гатне до вулиці Велика Кільцева у м. Києві.

Проєкт у цьому році було внесено до Президентської програми «Велике будівництво». Його замовником виступає Управління капітального будівництва Київської облдержадміністрації. Загальна довжина дороги 4,6 кілометрів, проєкт планується завершити у грудні 2022 року. Вартість даного будівництва складає 125 млн грн.

Будівництво дороги розпочнеться на межі Крюківщини та Гатного, де планується кільце і далі від вул. Одеської дорога пройде по вул. Прикордонній і виходитиме на вул. Велику Кільцеву у Києві. В проєкті передбачено дві автомобільні полоси, вуличне освітлення, розмітка, зливова каналізація. В житлових зонах будуть тротуари з обох сторін, в нежитловій - з однієї.

Планується також розширення вул. Одеської до чотирьох дорожніх полос, щоб трафік в цьому напрямку не спровокував появу корок. Повідомляє Офіційний сайт Вишневої міської ради. Про це ж в інтерв'ю "Гатненській громаді" розповів Гатненський сільський голова Олександр Паламарчук.

Загалом будівництво дороги дозволить розвантажити виїзди в години пік для цих населених пунктів.

92 запитів за 0,261