Через політичну ситуацію в Фастівській райраді зняли голову РДА?

today 20.12.2020 query_builder 18:23 remove_red_eye 1078 bookmarks Новини

18 грудня цього року на офіційному сайті Президента України оприлюднено розпорядження Володимира Зеленського про звільнення із займаної посади голови Фастівської райдержадміністрації Юрія Волкова. У документі зазначено, що "згідно з поданою ним заявою".

У своєму дописі у Фейсбуці Іван Неживий - віце-президент Клубу депутатів Фастівщини пов'язує звільнення голови РДА з нещодавніми подіями в Фастівській районній раді. Як відомо, на початку грудня головою райради було обрано представника від "Європейської Солідарності" Віктора Веремейчика, який на відміну від іншого кандидата на посаду очільника райради Сергія Безуглого ("Слуга народу") набрав необхідну кількість голосів.

У своєму дописі Іван Неживий натякає, що Юрію Волкову "слуги" закидають те, що він не зміг "забезпечити правильного голосування" депутатів за висуванця партії влади (киянина Сергія Безуглого).

Наразі депутати райради поділені на два табори. Серед тих, хто підтримує новообраного голову - однопартійці з ЄС, "За майбутнє" та "Сила і Честь". У так званій опозиції опинилися "Слуги народу", "Батьківщина" та "ОПЗЖ" (до речі, саме ці партії формують більшість в Київській обласній раді). Нині останні не відвідують сесії районної ради. З огляду на те, що коаліція в райраді сформована лише з 22 депутатів - а це мінімальна кількість голосів для ухвалення рішень, на останній сесії вперше була застосована практика дистанційного голосування депутатами.

Автор допису висловлює побоювання щодо міцності такої більшості, розмірковуючи, що час покаже "чи "нагнуть" районних депутатів".

Утім, Фастівська райрада, не єдина на Київщині, де депутатська більшість формувалася навколо новообраного голови від ЄС. За подібним сценарієм розгорталися події і в Обухівській райраді...

Фото ФастівNews.City

87 запитів за 0,204