Чи буде повернуто державі землі лісогосподарського призначення вартістю понад 24 млн грн

today 20.08.2022 query_builder 09:31 remove_red_eye 181 bookmarks Новини

Броварська окружна прокуратура звернулась до суду з позовом про повернення у власність держави земельних ділянок загальною площею 7,5 га вартістю понад 24 млн грн, які незаконно передані у приватну власність громадян.

Установлено, що на підставі розпорядження районної державної адміністрації п’ятьом громадянам для ведення особистого селянського господарства надано у приватну власність земельні ділянки по 1,5 га кожна, інформує Київська обласна прокуратура.

Втім, ці земельні ділянки є землями лісогосподарського призначення та вибули із постійного користування державного лісогосподарського підприємства без отримання згоди землекористувача і без дотримання встановленого законом порядку вилучення таких земель.

Внаслідок цього з власності держави вибуло 7,5 га земель лісу, розташованого в адміністративних межах Русанівської сільської ради (зараз це вже частина Великодимерської ТГ (Ред.)) Броварського району. Їх цільове призначення змінено на землі сільськогосподарського призначення. Зараз справа перебуває в провадженні Броварського міськрайонного суду.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,202