Чи корисні імбир і часник в боротьбі з вірусами

today 19.05.2020 query_builder 07:26 remove_red_eye 86 bookmarks Новини

Багато людей вважає, що імбир і часник мають чудові противірусні властивості. Чи так це розповіла лікар-дієтолог Наталія Григор’єва.

Насамперед лікар зазначила, що властивість часнику ефективно боротися з вірусами було підтверджено науковими дослідженнями. Його речовина аліцин стимулює синтез т-лімфоцитів – імунних клітин (Т-кілерів), здатних знищувати віруси, що проникають в організм, повідомляють “Аргументи і факти”.

Однак кількість часнику, необхідна для захисту здоров’я, не може бути універсальною, бо це залежить від індивідуальних особливостей, стану травної системи людини. До речі, Наталія Григор’єва помітила, що в дослідженнях вчених використовувався не сам продукт, а його екстракт.

“Зазвичай здоровій людині достатньо 1-2 зубчиків в день. Але людям, що страждають від гастриту, коліту, їсти часник не рекомендується, іноді протипоказано через вплив продукту на слизову оболонку”, – зазначила лікар-дієтолог.

А ось що стосується імбиру, то його противірусні властивості не мають наукового підтвердження.

“Вірусне захворювання може спровокувати підвищене утворення токсичних речовин, і для детоксикації імбир підійде. Але проти самого вірусу його активні речовини безсилі”, – переконана фахівець.

92 запитів за 0,256