Чи не зашкодить організму дотримання посту

today 01.12.2021 query_builder 10:14 remove_red_eye 252 bookmarks Новини

Зараз Різдвяний чи як його ще називають Пилипівський піст. І немало людей намагаються його дотримуватися. Зокрема, повністю відмовляються від вживання м’яса. Та чи не зашкодить це нам, адже тривала відмова від м’ясопродуктів обов’язково призведе до змін в організмі, повідомляє Ukr.Media.

Нагадаємо, м'ясо є справжнім джерелом білка. Для організму ця органічна речовина надзвичайно важливо, і найлегший спосіб її отримати — вживати м'ясні продукти. Але кожен окремо взятий організм має різну потребу в білку. До того ж існують продукти, які містять таку ж кількість цієї речовини.

Добова норма білка - це 1 г білка на кожен 1 кг ваги.

А спіруліна містить 38 г білків на 100 г. Це зелено-синього кольору водорості вважаються лідерами за вмістом білка серед всієї білкової їжі.

У сої 35 г білків на 100 г. Великий вміст білків також у сочевиці, квасолі, різноманітних горіхових пастах, крупах, шпинаті, брюсельській капусті, броколі.

• Звісно, крім білка, в м'ясі міститься також велика кількість інших поживних речовин, і якщо ви перестаєте його їсти, то заповнити їх запас часто буває досить складно. Одними з таких речовин є залізо і вітаміни групи В. Однак заліза багато в таких рослинах: болгарський перець, капуста, ківі, цитрусові, чорна смородина, шипшина.

Якщо ви перестаєте їсти м'ясо, то це призведе до зниження ваги. Бобові все ж не зможуть давати вам на добу ту ж кількість калорій, що і м'ясні продукти, адже вони не настільки калорійні.

Треба пам’ятати, що для здоров'я людини важливо, щоб кислотність була на потрібному для організму рівні. Бо правильний баланс сприяє створенню в організмі ідеального середовища для ефективної опірності хворобам. А червоне м'ясо є одним з лідируючих кислотоутворюючих продуктів, тож відмова від нього може призвести до певного погіршення опірності організму.

Однак незважаючи на явні переваги м'яса у підтриманні рівня кислотності, є у нього і один мінус – воно повільно перетравлюється, а це в свою чергу створює для шлунково-кишкового тракту явні незручності. Саме в момент переходу до нем’ясного раціону, ці незручності подвояться, бо організму доведеться зайнятися не настільки звичною діяльністю – переробкою клітковини у великих кількостях. Але цей ефект погіршення є тільки на перших порах переходу, і незабаром він зникає.

На шкірі завжди відображаються проблеми кожного з органів нашого тіла. Тому проблемна шкіра з нездоровим відтінком повинна бути підказкою, і не слід її ігнорувати. Припинивши вживати м'ясо, ви й справді можете змінити стан шкіри в кращу сторону. Адже м'ясні продукти сильно завантажують печінку і нирки, а при його відсутності вони будуть набагато ефективніше справлятися з фільтрацією шкідливих елементів. А це означає, що менше стане і токсинів, що впливають на здоров'я шкіри.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,225