Чи отримає компенсації бізнес за карантин вихідного дня?

today 14.11.2020 query_builder 09:01 remove_red_eye 101 bookmarks Новини

У Кабінеті міністрів обіцяють підтримати бізнес та працівників, які залишилися без заробітку на вихідних, зокрема, є намір здійснювати виплати людям, які офіційно працюють і через карантин вихідного дня будуть позбавлені роботи в суботу та неділю.

Про це на телеканалі "Дом" заявив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, інформує «Економічна правда».

"Ми звернулися до Торгово-промислової палати для того, щоб випадок був визнаний форсмажорним, і люди, які здають в оренду приміщення або беруть, могли скористатися цим правом для компенсації.

Друге питання – це виплати людям, які офіційно працюють і через карантин вихідного дня будуть позбавлені роботи в суботу та неділю. Це доплати, які проводилися підприємцям, зокрема і під час першого локдауну. Люди повинні бути офіційно оформлені, за них повинні отримувати компенсацію їхні роботодавці, які їм виплачують гроші", - сказав міністр.

Олег Немчінов зазначив, що найчастіше люди, які хочуть отримати компенсацію, працюють неофіційно, але правила повинні бути для всіх однакові.

Також уряд внесе зміни до програми доступного кредитування "5-7-9": підприємці зможуть переоформити кредит або отримати безвідсоткові "канікули".

"Ми сподіваємося, що цей період (карантину вихідного дня, – ред.) буде короткий і не доведеться вдаватися до більш суворих заходів. Але якщо не буде в повному обсязі реалізований карантин вихідного дня, на жаль, ми рано чи пізно прийдемо до повного локдауну.

Буде окрема комунікація з міськими головами, особливо з тими, хто йде на другий тур виборів, щоб робити політику не на акціях протесту проти карантину вихідного дня, а демонструвати своїм виборцям приміщення в лікарнях", - додав Немчінов.

Ілюстративне фото із мережі Інтернет

92 запитів за 0,292