Чи отримає Україна кошти на боротьбу з коронавірусом?

today 23.03.2020 query_builder 09:45 remove_red_eye 93 bookmarks Новини

Всесвітня організація охорони здоров'я, ЮНІСЕФ, Програма розвитку ООН та МОЗ розробляють для України два плани допомоги у боротьбі з коронавірусом із бюджетом близько 58 мільйонів доларів.

Про це повідомив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця в інтерв'ю Укрінформу, пише Українська правда.

"Фактично, зараз усі держави орієнтуються на рекомендації ВООЗ, яка говорить, що для стримування коронавірусу потрібно: а) обмінюватися інформацією; б) нарощувати об’єми тестування інфікованих для розуміння загальної епідеміологічної ситуації; в) ізолювати тих, з ким контактував хворий; г) об’єднати зусилля держави і населення, оскільки це проблема має вже не тільки медичний характер, але й соціально-економічний", - розповів С. Кислиця.

Якщо йдеться про конкретну підтримку, то зараз спільно з ВООЗ, ЮНІСЕФ, ПР ООН та МОЗ для України розробляється два плани допомоги з бюджетом близько 38 млн доларів та 20 млн доларів.

Перший план передбачає допомогу у закупівлі ліків і обладнання, посилення координації на місцях та забезпечення фахового аналізу ситуації в країні. Другий план буде спрямований на підтримку українців, які проживають на сході країни.

До речі, на початку року ООН затвердила План гуманітарного реагування для України у розмірі близько 162 млн доларів.

92 запитів за 0,240