Чи прислухається уряд до заяви Кличка? (Щодо відновлення роботи метрополітену)

today 14.05.2020 query_builder 06:59 remove_red_eye 143 bookmarks Новини

З послабленням карантинних заходів все більшу кількість людей цікавить питання, коли буде відновлено сполучення між пристоличними містами і селами та Києвом, адже не секрет, що переважна більшість мешканців нашого району трудиться саме у Києві. Є певна надія, що вже з понеділка, 25 травня, люди зможуть виїхати на роботу із своїх населених пунктів на громадському транспорті. Але далі знову проблема, бо коли буде запущено метрополітен наші урядовці мовчать. А, як відомо, метро – це не лише надійний і швидкий вид транспорту, але і один із найбільших платників податків і столиця втрачає величезні кошти, коли воно не працює.

Днями столичний голова Віталій Кличко звернувся з вимогою до Кабміну щодо відновлення роботи метрополітену в Києві з 25 травня.

Він пообіцяв ретельно вивчати ситуацію із поширенням коронавірусу, а також сподівається, що вона не погіршиться. Ось що він написав у своєму Telegram-каналі: "Столична влада не хотіла закривати метро та тримала його роботу до останнього – поки уряд не ухвалив рішення про призупинення роботи метрополітену в кількох містах. Але сьогодні, коли все більше людей повертається до роботи, в місті відбувається колапс. І ми будемо наполягати на відновленні роботи метро".

Кличко вважає, що ідея спеціальних перепусток для проїзду в метрополітені – це повна утопія, бо у підземці утворяться "страшенні натовпи й буде ще гірше".

На думку мера, метро має відкритися для роботи в звичайному режимі. А це дасть змогу перерозподілити потік пасажирів і нормалізувати роботу всього громадського транспорту столиці.

А ще Київський міський голова звернувся до киян і гостей міста: "Тут настає і ваша відповідальність – за дотримання дистанції, обов'язкову наявність маски, рукавичок, дотримання елементарних правил. І проїзд у транспорті тільки на роботу, в справах, за нагальної потреби. Безпека сьогодні – понад усе!".

Фото із сайту "Слово і діло"

92 запитів за 0,244