Чи продовжать школярі навчання влітку?

today 21.04.2021 query_builder 19:07 remove_red_eye 130 bookmarks Новини

Українські школи під час карантину мають самостійно ухвалити рішення про терміни завершення навчального року. Зокрема, деякі школи можуть продовжити навчання для дітей влітку.

"Варто врахувати обов'язкове використання 175 навчальних днів впродовж року", – сказав начальник головного управління шкільної освіти Міносвіти Юрій Кононенко в ефірі 24 каналу.

Він підкреслив, що навчальний рік в школах не повинен тривати довше, ніж до 1 липня.

За його словами, в Україні всі думають, що навчальний рік має закінчитися 25 травня, а для випускних класів 30 травня.

Але це не так. Тут все залежить від навчальних закладів. Ці 175 днів – обов'язкові для навчання, і повинні бути використані школами, але вони самі вирішують це питання.

Кононенко додав, що нині у більшості регіонів навчальний рік триває за планом.

“Дистанційне навчання – це одна з форм навчання, і це абсолютно нормально в теперішніх умовах. Але у нас є школи, особливо в західних регіонах України, де часто з'являлися надзвичайні ситуації та продовжувалися канікули”, – наголосив він.

Саме там, можливо, буде необхідність продовжити навчання в червні. Але це може стосуватися й інших регіонів. Рішення про це є прерогативою школи, це вирішує керівництво навчального закладу.

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов теж говорив, що навчальний рік в школах можуть продовжити, якщо виникне така потреба. Але такі рішення повинна ухвалювати місцева влада.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,235