Чи варто заводити кота

today 08.08.2019 query_builder 11:01 remove_red_eye 283 bookmarks Новини, Таємні знання

Сьогодні, 8 серпня, у всьому світі відзначають Міжнародний день кота, який запроваджено 2002 року Міжнародним фондом Animal Welfare.

А ось чи слід заводити кота саме вам? Наводимо наукові факти, які доводять користь від наявності вдома пухнастого друга.

Як переконують Факти ICTV, коти чудові співрозмовники, а їх муркотіння, стверджують науковці, знижує ймовірність серцево-судинних захворювань. І це далеко не все, що можуть подарувати вам ці милі тварини.

Ось ще кілька істотних переваг для здоров’я, які може дати кіт.

Як не дивно, але кішка допоможе зміцнити імунну систему вашої дитини і налаштувати її на захист від респіраторних захворювань.

Також дослідження довели, що кішка може знизити ризик виникнення гастроентериту у підлітків.

Якщо у малюка немає вродженої алергії на шерсть, тоді пухнастий муркотик допоможе їй ніколи не з’явитися.

До того ж діти, у яких є кішка, зможуть протистояти іншим подразникам. Тож чим активніше і частіше дитина буде контактувати з тваринкою, тим менше ймовірність того, що у неї розвиватиметься алергія або астма.

У вік стресів і потрясінь саме чотириногий друг поліпшує психічний стан, приміром, британська компанія Cats Protection опитала 600 осіб, серед яких були власники котів і люди, які не мають домашніх тварин.

87% опитаних власників тварин стверджували, що їх психологічне самопочуття покращується завдяки котам.

І ще один дуже важливий нюанс - котики змушують господаря стежити за організацією свого життя, годувати і вчасно прибирати.

А певний розпорядок і відчуття потрібності також зміцнюють психічний стан людини.

Опитування людей з розладом сну засвідчило, що коли людина дозволяє коту спати з нею у ліжку, то сон стає більш спокійним і глибоким. Про це сказали більше 40% опитаних.

Зміцнити м’язи дуже просто - слід регулярно гладити кота, щоб він муркотів. Муркотіння кішки – це звуки на частоті 20-140 Гц.

А частоти в діапазоні 18-35 Гц поліпшують рухливість суглобів і м’язів після травм, сприяють загоюванню мікротравм і запобігають м’язовій атрофії.

92 запитів за 0,270