Чи введе Київрада мораторій на нове будівництво?

today 12.09.2019 query_builder 16:25 remove_red_eye 129 bookmarks Новини

Київміськрада має намір ввести мораторій на нове будівництво та реконструкцію у столиці України.

Проєкт рішення опубліковано 10 вересня на сайті Київради, пише Економічна правда.

Насамперед планується провести до кінця року інвентаризацію об’єктів нового будівництва або реконструкції зі зміною зовнішніх параметрів на території столиці. Результати інвентаризації мають відображатися на порталі Центру моніторингу забудови Києва.

На цей час передбачається ввести тимчасовий мораторій на здійснення будь-яких підготовчих і будівельних робіт.

Також на період дії мораторію забороняється: Департаменту містобудування та архітектури, Київраді (КМДА) та структурним підрозділам, комунальним підприємствам, установам та організаціям, Департаменту державного архітектурно-будівельного контролю надавати містобудівні умови та обмеження для проектування об’єктів будівництва, будь-які дозволи на будівництво; реєструвати повідомлення про початок підготовчих робіт або будівництва, про готовність об’єкта до експлуатації та дозволи на виконання будівельних робіт.

Однак дія цього рішення не поширюється на випадки: нового будівництва або реконструкції об’єктів соціальної, інженерної, транспортної інфраструктури, об’єктів, що перебувають в аварійному стані, а також тих, що будуються чи реконструюються на замовлення органів держвлади або місцевого самоврядування на землях державної чи комунальної власності.

Нині проєкт рішення знаходиться на розгляді комісії.

92 запитів за 0,283