Чи залишиться Дубінський керівником Київської обласної організації «Слуг народу»

today 02.02.2021 query_builder 21:39 remove_red_eye 133 bookmarks Новини

Чи відсторонювати Олександра Дубінського з посади голови Київської обласної організації партії "Слуга народу" - це має вирішувати сам місцевий осередок політсили.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на свого кореспондента. Так журналістам у Верховній Раді відповів голова партії, перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

"Це складне питання, тому що це, на відміну від фракції, яка може ухвалити рішення про виключення однієї людини, вся партія або з'їзд не може виключити одну людину. У партії є певна структура, є Київська обласна організація, вона має визначитися щодо цього. У керівних органів партії є вища рада партії, так звана. Вона може ініціювати цю конференцію або ініціювати певну пропозицію до обласної організації", - зазначив Корнієнко, коментуючи запитання, чи залишиться Дубінський головою Київської обласної організації партії.

Політик додав, що партія найближчим часом буде розглядати всі юридичні варіанти, спираючись на думку обласного осередку.

"Поки що виглядало так, що обласний осередок підтримує свого лідера. Але, як бачимо, ситуація може змінюватися", - зазначив Корнієнко.

Крім того, голова партії "Слуга народу" сказав, що питання звільнення Дубінського з посади заступника голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики має ініціювати комітет більшістю свого складу або Голова Верховної Ради.

Фото із сайту "Укрінформ"

92 запитів за 0,267