Чи зменшать перевізники тарифи в приміському пасажирському транспорті?

today 07.08.2021 query_builder 19:27 remove_red_eye 220 bookmarks Новини

Голова Київської облдержадміністрації Василь Володін обговорив зниження тарифів на проїзд в приміському пасажирському транспорті регіону з основними перевізниками, які обслуговують переважну більшість маршрутів області, інформує пресслужба Київської ОДА.

«Розумію складнощі, з якими довелося стикнутися перевізникам протягом 2020-2021 року через локдаун та інші проблеми. Всі знають, що вжиті обмеження були вимушеними. Але, на жаль, наразі ми зіштовхнулись з тим, що частина перевізників підвищила тарифи, що викликало значне соціальне напруження серед мешканців Київщини», – зазначив голова ОДА.

На деяких маршрутах йдеться про підняття тарифів на більш ніж 20%, що не завжди є обґрунтованим. У першу чергу це стосується маршрутів частини Бучанського району та Васильківського напрямку. Тому очільник Київщини звернувся до перевізників врахувати соціальну складову та спроможність пасажирів сплачувати за ці послуги.

Учасники наради дійшли компромісного рішення переглянути тарифи на проїзд на тих маршрутах, де підвищення відбувались протягом цього року, виходячи з того, що таке підвищення не може перевищувати 15-18% або в грошовому вимірі це складає не більше 1-2 грн.

Перегляд цих тарифів має відбутися не пізніше понеділка, 9 серпня.

Василь Володін подякував учасникам зустрічі за відкритий діалог, який є найкращим способом вирішувати спірні ситуації та знаходити порозуміння.

Всього в Київській області працює 69 компаній-перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів на 511 внутрішньообласних маршрутах.

Фото - КОДА

92 запитів за 0,230