Чоловіка, який у Володарці вбив лікарку, відправлено на примусове лікування

today 27.08.2021 query_builder 12:00 remove_red_eye 1207 bookmarks Новини

Володарський районний суд Київської області задовольнив клопотання Білоцерківської окружної прокуратури про застосування примусових заходів медичного характеру відносно 41-річного киянина, який вбив лікарку-педіатра у медичному закладі (ч. 1 ст. 115 КК України), інформує Київська обласна прокуратура.

Подія сталася торік у червні. Киянин приїхав до родичів у селище Володарка, де почав поводити себе неадекватно й агресивно, у зв’язку з чим був госпіталізований до місцевої лікарні у спеціалізовану палату.

Але чоловік самотужки демонтував металеві ґрати та вийшов з палати, потім взяв у підсобній кімнаті кухонний ніж та намагався покинути медзаклад. Вийти з будівлі йому намагалася завадити лікарка, якій зловмисник наніс близько 12 ударів ножем. На жаль, від отриманих тілесних ушкоджень жінка померла на місці скоєння злочину.

Згідно з висновками судово-психіатричної експертизи, на момент вчинення кримінального правопорушення за своїм психічним станом чоловік не міг усвідомлювати свої дії та керувати ними.

За рішенням суду його госпіталізовано до закладу з надання психіатричної допомоги з посиленим наглядом.

Фото ілюстративне із відкритих джерел

92 запитів за 0,169