Цікаві факти про жінок

today 24.06.2019 query_builder 11:49 remove_red_eye 396 bookmarks Новини

У цій невеличкій публікації наведено девять фактів про жінок, які, можливо, змусять задуматися, щось змінити представників обох статей.

Як пише enigma.ua, 80% представниць прекрасної половини людства запитує про речі, на які вже знає відповідь. Тому чоловікам краще не лізти в пузир і відразу зізнаватися в усіх своїх гріхах.

Другий факт. У середньому наші кохані вимовляють близько 20000 слів на день, хоча енергії повинно вистачати лише на 7000.

Ще одне цікаве спостереження - 19 із 20 найбагатших на світі жінок завдячують своєму статусу чоловікам або татусям.

Серед жінок мало хто може зберігати таємницю - середній час, протягом якого жінка може тримати язик за зубами – 47 годин i 15 хвилин.

Дослідники Великої Британії з’ясували, що середньостатистична жінка із цієї країни у своїй колекції має 19 пар взуття, а носить всього 7. В Україні, здається, така ж ситуація.

До речі, середньостатистична британка протягом свого життя змінює приблизно 111 сумочок, наші жінки, мабуть, трохи менше, але не набагато.

Вона йде по життю сміючись – це правда, адже у середньому жінка усміхається 62 рази на день, а чоловік лише 8.

В Україні жіночого населення – 54%, а чоловічого – 46%. Крім того, серед українок рівень смертності набагато нижчий, ніж серед українців: у жінок на 1000 осіб – 114 смертей, у чоловіків – 295. Тож, чоловіки вимираючий вид – берегти треба.

Іще один дивовижний факт - жінки витрачають приблизно рік часу, міркуючи над тим, «що одягнути?».

92 запитів за 0,335