Нова норма споживання газу. Платитимемо менше, ніж очікувалося

today 31.01.2019 query_builder 10:40 remove_red_eye 299 bookmarks Новини

Нарешті уряд України ухвалив рішення про встановлення норми споживання газу в розмірі 3,29 кубометра на одну особу на місяць для квартир, які не мають лічильників.

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабінету міністрів 30 січня, повідомляє «Економічна правда".

"Ми встановлюємо нову норму – 3,29 кубометра. Така норма буде затверджена. Люди будуть платити справедливу ціну за справедливий обсяг, а не за завищений", - зазначив Гройсман.

"Звертаюсь до всіх українців - по завищеним нормам нікому нічого не платіть", - наголосив він.

"Я говорив це із трибуни парламенту, і зараз хочу підкреслити: на превеликий жаль, усі в газовому середовищі вважають, що треба наживатися на людях. Було 3,3 кубометрів на людину - чому людина має платити за 9 кубів? Це втричі більше, ніж вона споживає", - - зазначив прем'єр.

До речі, НАК "Нафтогаз України" закликав побутових споживачів природного газу, котрі не мають лічильників, й масово отримують платежі, нараховані на підставі завищених норм споживання, направляти скарги на урядову гарячу лінію.

Крім того,12 грудня Кабмін ухвалив рішення щодо перевірки всіх облгазів країни. Причиною перевірок в уряді називають "нарахування облгазами додаткових платежів" за спожитий населенням газ.

92 запитів за 0,222