Нові рекорди крюківщинця Віталія Міхєєва

today 03.08.2018 query_builder 10:31 remove_red_eye 411 bookmarks Новини

22 липня крюківщинець Віталій Міхєєв встановив два нових рекорди України. Досягнення стронгмена у «Лог ліфт» - 193,5 кг та у присіданні з Axel-ем на грудях - 290 кг.

Фіксували встановлені рекорди президент ФСУ Сергій Конюшок, директор Національного проекту «Книга рекордів України» Ігор Підчібій та головний рефері Василь Вірастюк.

Для підтвердження рекордів усі задіяні снаряди учасниками комісії були повторно зважені.

А нещодавно спортсмен повернувся із Прибалтики, де наприкінці червня відбулися два етапи чемпіонату Латвії серед стронгменів. "Важкі вправи! Сильні учасники! Справедливі і гумористичні судді! Зіркові організатори турніру! Емоції переповнюють. М'язи напружуються, енергія виливається штормом - враження, які не описати словами! Це було емоційно сильно та незабутньо красиво!" - прокоментував свій виступ майстер спорту, шестиразовий рекордсмен України Віталій Міхєєв.

Найсильніші атлети прибалтійського краю зібрались помірятись силами. Віталій складав їм гідну конкуренцію, попри те, що був найменшим за зростом та найлегшим у вазі.

Атлети помічали, що наш стронгмен задає темп змаганням своїми запальними танцями, харизмою і результатами.

У крусифіксі (утримування бензопил на витягнутих руках в сторони) та дедліфті (підійманні сейфу вагою 340кг на ланцюгах) Міхєєв виборов призові місця! В естафетах, які включали кілька вправ зі снарядами вагою 100 і більше кілограмів, потрапляв у сімку кращих.

Завдяки своїй впертості, силі та витривалості Віталій потрапив до десятки найсильніших атлетів Латвії.

Змагальний сезон триває, тож побажаємо Віталію нових перемог.

92 запитів за 0,252