Притулок для чотириногих, або як захищають братів наших менших

today 21.11.2018 query_builder 11:16 remove_red_eye 436 bookmarks Новини

Зоозахист в Україні маленькими кроками виходить на новий рівень. І хоча проблем у цій сфері достатньо, а підтримка держави залишає бажати кращого - гостре питання привертає увагу все більшої кількості людей.

Крім поодиноких зоозахисників, по всій країні з'являються комунальні підприємства та громадські організації, що опікуються справами безпритульних та домашніх тварин.

Нещодавно журналіст редакції журналу "Нове Передмістя", захопивши трохи смаколиків, завітав у гості до громадської організації "Захист тварин плюс". Це ГО вже багато років опікується безпритульними собаками та встигла навіть створити притулок на території Боярки.

Зараз у ньому живе близько сорока собак. Та, за словами директора організації Людмили Іванівни, це крапля в морі.

Через складні умови життя в країні люди просто викидають тварин на вулицю, що призводить до високого рівня безпритульності.

- Своїми силами та силами волонтерів щодня годуємо, лікуємо та доглядаємо чотириногих жителів притулку. Спільними зусиллями будуємо вольєри. За роки роботи вже розробили не одну програму реєстрації та стерилізації тварин. Дуже прикро, що наразі підтримка держави подібних соціальних проектів є мізерною. Але є багато небайдужих людей, які своєю працею та допомогою дають надію на майбутнє для безпритульних тварин. Слід розуміти, що безконтрольне та неконтрольоване розмноження тварин - це перспектива для появи нових безпритульних собак.

Працівники притулку зізнаються, що, крім їжі та медикаментів, тваринам не вистачає уваги й любові! Тому тут завжди раді бачити небайдужих гостей. А ще у притулку завжди можна знайти собі вірного друга та стати йому вірним другом.

Якщо ви бажаєте допомогти чотириногим жителям притулку та хочете дізнатися, як це зробити, звертайтеся за телефоном (095) 814-33-99 (Людмила Іванівна).

Реквізити для фінансової допомоги -

(на ім'я Наконечної Людмили Іванівни)

картка ПриватБанку

5168 7556 2288 8366.

92 запитів за 0,261