Такого ще не було. Центр юридичної підтримки бізнесу Києво-Святошинського району

today 22.11.2018 query_builder 21:41 remove_red_eye 623 bookmarks Новини

Бізнес - це шлях до отримання прибутку, і у кожного, навіть досвідченого бізнесмена та підприємця, виникає чимало юридичних питань, а інколи й перешкод у веденні бізнесу. Багато хто не розуміє як небезпечно для бізнесу нехтування та зволікання з такими питання.

Бізнес має приносити прибуток, а не головний біль та збитки, тож насамперед підприємці повинні мати юридичну підтримку. Як то лікар для кожного з нас, коли щось тривожить чи для профілактики.

То чи є у Києво-Святошинському районі місце, де можна отримати комплексну консультацію з будь-якого питання, яке постає перед бізнесом та заручитися юридичною підтримкою?

ЦЕНТР ЮРИДИЧНОЇ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ створено Юридичною компанією "ОЛСТЕН ПАРТНЕРС" (м. Київ) за особистою підтримки Олесі Романенко.

Олеся Романенко є керуючим партнером юридичної компанії "Олстен партнерс" та ідейним засновником "Центру юридичної підтримки бізнесу" , яка розповіла у інтерв'ю журналу "Нове Передмістя" про свою діяльність та місію підтримати бізнес та створити для цього безпечні умови.

- Для кого та з якою метою було створено Центр юридичної підтримки бізнесу?

- Працюючи в сфері юридичного обслуговування бізнесу більше 10 років, Юридична компанія "Олстен партнерс" прийшла до висновку, що у Києво-Святошинському районі Київської області, де зареєстровано більше 8000 підприємств і ще більше підприємців, вкрай не вистачає юридичних послуг у сфері підтримки бізнесу. Ми знайшли невелику частину багатопрофільних юристів, але бутікових, тобто таких які б спеціалізувались саме не бізнесі- нажаль ні.

Так виникла ідея створити у Києво-Святошинському районі, з розміщенням у Вишневому, затишного офісу, де власники та керівники бізнесу, підприємці знайдуть підтримку у будь-якому юридичному питанні стосовно свого бізнесу. Адже, так добре, коли поряд є ті, на кого можна покластися у таких важливих справах та почуватися у бізнесі безпечно. І ось нещодавно ми відсвяткували річницю створення Центру юридичної підтримки бізнесу.

Компанія "Olsten Partners" була створена 12 років тому. У нас великий досвід вирішення будь-яких юридичних питань. А "Центр юридичної підтримки бізнесу" у Вишневому нещодавно відсвяткував рік від дня відкриття. Центр створений з метою об'єднати всіх фахівців юридичної сфери під одним дахом.

Ми можемо поділитись своїм 12-річним досвідом та надати якісні послуги.

Моя мрія вивести юридичні послуги в Києво-Святошинському районі на високий рівень та запровадити попереднє консультування. Я маю на увазі, що більшість проблем, штрафів, перевірок, позовів можна попередити, проконсультувавшись з фахівцями завчасно. З нашою підтримкою буде набагато простіше розпочати та розвивати бізнес.

- Які саме послуги можна отримати в Центрі?

- Починаючи з первинної консультації, коли людина лише задумала започаткувати бізнес. Ми проводимо підбір вигідної системи оподаткування, прогнозуємо можливі потреби, консультуємо щодо ведення майбутнього підприємства, ліцензування. Надалі ми можемо надати клієнтам якісні послуги "під ключ". Клієнт приходить до нас з ідеєю, а на виході отримує зареєстроване підприємство зі всіма необхідними ліцензіями та погодженнями, розкладом-таблицею здачі звітів та їх форми. Людина отримує від нас повний пакет документів, вона готова до роботи та розуміє всі нюанси.

- На досвіді багатьох підприємців району знаю, що всі, у тому числі й юридичні питання намагаються вирішити через бухгалтера. Чому так складається та чи доцільно це?

- Так, такий підхід дійсно популярний. Це відбувається через те, що бухгалтер завжди під рукою і навіщо шукати юристів. Але з досвіду скажу, що в багатьох питаннях бухгалтер може помилитися. Адже коли у Вас болить зуб, Ви не звертаєтесь до косметолога або окуліста. Потрібно розуміти, що професійні юристи мають профільні знання та досвід. Працюємо виключно з нормативно-правовими документами та вміємо їх правильно трактувати. Ми навчаємося цьому багато років та готові використати всі навички на благо клієнтів. Дванадцять років роботи дали можливість зрозуміти, що поверховість в юридичній роботі не приносить результат. Для нас головне - результат та коли клієнт платить з вдячністю.

- Які конкретні послуги можна отримати в Центрі юридичних послуг у Вишневому?

- Первинна консультація перед створенням бізнесу, реєстрація та створення підприємств, в тому числі ОСББ, купівля-продаж готових підприємств та готового юізнесу, отримання ліцензій та дозволів, ліквідація та викуп компаній. У нас можна отримати допомогу в податковим питанням, гострих земельних та митних питань, ми допомагаємо вирішити судові справи. Окрім цього ми перевіряємо документи забудовників перед придбанням нерухомості.

Наразі актуальна проблема для бізнесу це перевірки Держпраці, адже питання правильності працевлаштування співробітників стоїть дуже гостро. Наприклад, лише за одного не оформленого співробітника можна заплатити штраф 111 000 гривень.

Це просто катастрофічна цифра для малого та середнього бізнесу. Цими днями Держпраці неочікувано накрила київський call центр і виявила 60 неоформлених працівників. Тільки уявіть ці штрафи! Ми проводимо консультації, як правильно оформити співробітників, а також працюємо вже після нарахування штрафів. В останньому випадку наша ціль їх максимально зменшити. Щодо перевірок ми плануємо провести семінар для підприємців Києво-Святошинського району, щоб збільшити обізнаність власників бізнесу. Більш того, наш новий проект Olsten Recruiting створений для пошуку та підбору персоналу для наших клієнтів.

- Розкажіть детальніше про послуги купівлі-продажу підприємств. Кому вона може бути корисною?

- Ми займаємося цим напрямом багато років та поставили собі ціль стати лідерами ринку у цій сфері. В Україні зареєстровані мільйони підприємств і для багатьох власників вони вже давно стали тягарем. А інші лише починають свій бізнес, а оформлення підприємства, отримання дозволів та ліцензій займає багато часу та коштів. Чому б не підшукати готове підприємство з готовими документами? Придбати компанію з позитивною історією, необхідними документами та відразу розпочати роботу - дійсно чудова можливість. Ми перевіряємо кожне підприємство у всіх можливих базах та повністю гарантуємо безпеку угоди.

- Ви багато говорите про результативність в своїй роботі та особливий клієнтський сервіс, як це можна довести читачам?

- Так, для нас ці речі важливі, тому ми завжди слідкуємо за показниками. Хочу звернути увагу на два факти.

Перший -85% судових справ, які ми супроводжували отримати позитивні виграшні результати.

Другий - у нас високий рівень задоволеності клієнтів, а це - 9,2 з 10 можливих.

- Які тенденції в бізнесі Ви можете відмітити зі свого досвіду?

- Останні роки бізнес молодшає і нам на це дуже приємно дивитись. В Україні збільшується кількість молодих людей з проактивною позицією, які не чекають нічого від держави, а самі прокладають стежину до успіху. Їх очі надихають на новий рівень роботи і нас, є заради кого. У мене завжди виникає почуття гордості за країну в моменти співпраці з такою проактивною молоддю.

- Що хотіли б побажати бізнесу та підприємцям району в новому 2019 році?

- Розвиток та успіх, ніколи не зупинятись на досягнутому! Навіть якщо ви думаєте, що зараз чорна смуга - подивіться навкруги. Можливо, це злітна смуга? Ніколи не опускати руки та завжди памятати, що є ті, які підримають та допоможуть вашому бізнесу.

Натхнення та високого рівня енергії!

м. Вишневе, вул. Л.Українки, буд.62­а, корп.3, офіс 7

+38 067 326 61 10

+38 073 016 38 36

Olsten.com.ua Fb: @centrupb

92 запитів за 0,273