Харків’янка Дар’я Лопатецька перемогла у міжнародному тенісному турнірі у Святопетрівському

today 04.07.2018 query_builder 12:23 remove_red_eye 463 bookmarks Новини

Наприкінці червня до Святопетрівського завітали юні зірки великого тенісу з різних куточків України та світу. На кортах Українського Тенісного Центру дебютував Міжнародний юнацький турнір «Кубок Баболат». До участі в змаганнях були заявлені представники світового юніорського рейтингу ITF з 30 країн, віком до 18 років.

Попри високий рівень заявлених гравців, українські тенісисти сподівалися на успіх в цьому турнірі. Зокрема, серед фавориток змагань - харків’янка Дар’я Лопатецька. І, забігаючи наперед, можна сказати, що оптимістичні прогнози виявилися досить точними. Жага до перемоги плюс достатній рівень майстерності - ось формула успіху, яку вивели українські тенісисти та їх маститі наставники.

У одиночному розряді, як і пророкували експерти, перше місце посіла Дарина Лопатецька. Срібло змагань здобула теж наша співвітчизниця Любов Костенко.

Менш блискуче заявили про себе наші юнаки. Відтак в одиночному розряді Роко Хорват із Хорватії та Бора Сенгуль із Туреччини стали фаворитами змагань.

Дещо краще проявили себе українські тенісисти в парному розряді. Так, ІІ місце турніру за Томашем Дудеком (Польща) та Олексієм Крутих (Україна). А ось найсильнішою парою турніру серед юнаків стали Крістіан Лербі (Нідерланди) та Миколай Лоренс (Польща).

Натомість наші дівчата показали блискучий результат і серед тенісних пар. Любов Костенко та Дарина Лопатецька стали першими і в парному розряді. ІІ місце посіли польки - Олександра Юлія Желен та Олександра Вержбовська.

Переможці одиночного розряду отримали по 100 балів до рейтингу. А фіналісти - по 60 балів. Фаворити ж парного розряду здобули 75 балів на пару. У той час, як фіналісти цього розряду додали до рейтингу всього 45 балів на пару.

Як зазначила керівник Українського Тенісного Центру Альона Светова, такі турніри є дуже важливими для юних тенісистів, адже це безцінний досвід та можливість заявити про себе.

- Безумовно, це досягнення, що в календарі змагань з‘явився новий турнір. Двічі добре, що ці змагання відбуваються саме в Україні. Адже, як кажуть, вдома і рідні стіни допомагають, - наголосив виконавчий директор Федерації Тенісу України Євгеній Зукин.

Завдяки цим спортивним змаганням переможці турніру змогли додати балів до свого рейтингу, а шанувальники цього виду спорту отримати масу позитивних вражень. Адже юні спортсмени подарували шанувальникам тенісу справжнє свято, наповнене феєрверками емоцій, непередбачуваним перебігом змагань та юнацьким запалом.

Замість P.S. Та який спортивний дебют без нових традицій?! Започаткували їх і на «Кубку Баболат». Лідери змагань заклади «Алею переможців» та висадили саджанці дерев, які організаторам турніру передала Святопетрівська сільська рада.

92 запитів за 0,240