Де дивитися Великодні богослужіння?

today 01.05.2021 query_builder 11:01 remove_red_eye 326 bookmarks Новини

«У суботу та неділю, 1 й 2 травня, суспільні телеканали «UA: Перший» та «UA: Крим» транслюватимуть Великодні богослужіння зі Свято-Михайлівського Золотоверхого собору та Патріаршого собору Воскресіння Христового», - повідомляє пресслужба НСТУ.

Зокрема, у суботу, 1 травня, о 23:00 у прямому ефірі розпочнеться урочисте богослужіння із Свято-Михайлівського Золотоверхого собору Православної церкви України з нагоди Світлого Христового Воскресіння, яке очолить Предстоятель ПЦУ Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

А у неділю, 2 травня, о 7:30 телеканали «UA: Перший» та «UA: Крим» транслюватимуть Великодні богослужіння з Патріаршого собору Воскресіння Христового Української греко-католицької церкви.

Після запровадження карантинних обмежень, загальнонаціональні телеканали «UA: Перший», «UA: Культура» та регіональні телеканали Суспільного мовника транслюють богослужіння й інші обрядові заходи задля сприяння забезпеченню духовних потреб вірян.

Як ми повідомляли, мерія Києва рекомендує керівникам церков та релігійних організацій проводити богослужіння в онлайн-режимі. Всім конфесіям необхідно дотримуватися суворих правил та обмежень, забезпечити дезінфекцію та провітрювання приміщень, обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 10 квадратних метрів, забезпечити температурний скринінг тих, хто братиме участь у богослужіннях, та масковий режим.

Фото із сайту НСТУ

92 запитів за 0,293