Де відпочити з дітьми?

today 11.05.2019 query_builder 14:28 remove_red_eye 1302 bookmarks Вікенд

Всі ми хочемо, щоб наші діти були здоровими і розумними, тягнулися до нових знань. А чи є у Києво-Святошинському районі, столиці місця де і батькам, і їх нащадкам буде цікаво, де вся родина довідається щось нове, куди дітвора ще не раз проситиме їх повезти знову.

Звісно, є. У нашому районі варто відвідати у теплу днину етно-комплекс «Українське село» (Бузова, вулиця Дмитрівська, 1, поворот праворуч з Житомирської траси в бік села Миколаївка). Це музей просто неба, в якому представлені особливості житла, інтер'єру, побуту Середньої Наддніпрянщини, Слобожанщини, Полісся, Поділля, Півдня та Карпат.

А щоб провести на природі весь день, слід поїхати в унікальний музей народної архітектури та побуту «Пирогово» (с. Пирогово, вулиця Академіка Тронька, 1).

Тут можна відвідати старовинні церкви, млини, хати-мазанки, які виглядають точнісінько як на картинах Т. Шевченка чи М. Пимоненка. Вражає площа музею-парку - понад 150 гектарів. У музеї постійно проводять українські свята, майстер-класи з гончарства, писанкарства, інших народних ремесл.

музей народної архітектури та побуту «Пирогово»

Якщо у вашій родині переважають представниці слабкої статі, то варто завітати до єдиного в Україні приватного ландшафтного парку «Камелія» (на в’їзді в Крюківщину, хутір Фермерський, вул. Вишнева, 3). Вас вразить розмай квітів з різних куточків світу, а досвідчені гіди розкажуть про французький розарій, англійський сад, про рослинні вподобання українців, а ще гості дізнаються, як вирощувати ті чи інші рослини, зможуть придбати насіння. Наостанок фотосесія серед чудових авторських локацій – на згадку про незабутній день у царстві квітів.

Любите активний відпочинок – приїздіть у центр сімейного дозвілля «Купель» (Крюківщина, вул. Шкільна, 24А). Тут створені прекрасні умови для дітей і батьків: чудова спортивна риболовля, багато локацій для дитячих розваг, завжди чистий пляж.

А завітавши у столицю, не забутьте відвідати Музей циркового мистецтва (Проспект Перемоги, 82).

В експозиції музею більше 2000 унікальних експонатів. Тут є перші афіші циркових вистав, їх рецензії і статті, чудернацькі сценічні костюми, а також картини, малюнки, плакати та скульптури, пов'язані з історією розвитку циркового мистецтва. Але головним надбанням музею стали рідкісні реліквії, пов'язані з легендарними іменами Миколи Кобзова, Михайла Золло, Анатолія Залевського та багатьох інших.

Хлопчаків зацікавить Музей метрополітену (проспект Перемоги, 35). У цьому музейному закладі ви побачите схему київського метро, будівництво якого розраховано до 2050 року, проекти перших станцій у нових районах української столиці – на Троєщині та Теремках, дізнатися багато нового про розвиток метро у місті.

Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» (м.Київ, пр.Степана Бандери 6, ст. м. “Почайна” (“Петрівка”) – це просто знахідка для допитливої і кмітливої юні.

Це поки що єдиний в нашій країні музейний заклад. де популяризується наука і техніка: ваша дитина зможе побувати в ролі дослідника і спробувати майже самостійно відкрити закони гравітації, розгадати загадку оптичного обману і влаштувати реактив-шоу у хімічній лабораторії.

Дітвору, що марить космічними подорожами, варто зводити у Київський планетарій (вул. Велика Васильківська, 57/3). Зала має купол діаметром 23,5 м і вміщає 320 глядачів. За допомогою основного та додаткових проекторів створюється особливий ефект присутності в просторі величезного Всесвіту. А у вихідні дні тут можна насолодитися цікавим шоу в стилі фентезі.

У Гідропарку розташована експозиція «Київ в мініатюрі». Ваші дітлахи відчують себе велетами, зверху поглядаючи на завжди гамірний Хрещатик, осяяну золотом маківок з хрестами Києво-Печерську лавру, Майдан незалежності, мрію багатьох школяриків – університет ім. Т. Шевченка.

Майбутнім захисникам природи слід відвідати Зоологічний музей (Броварський проспект, 9-в), в якому зібрано близько 5000 експонатів. Всі вони - представники тваринного світу: від одноклітинних істот до скелетів крокодилів, тигрів, левів ... Тут же штучні моделі організмів, картинна галерея, де художники-анімалісти продемонстрували своє бачення тваринного світу і його законів.

Музей воскових фігур (проспект Перемоги, 29) – це єдине місце в Україні, де можна сфотографуватися спочатку з екс-президентом Леонідом Кучмою, а потім зі знаменитим українським письменником Миколою Гоголем, з іншими видатними фігурами минулого і сьогодення: М. Грушевським, Л. Кравчуком, рокером В. Цоєм, письменниками Л. Українкою, Т. Шевченком, М. Булгаковим і багатьма іншими.

І наостанок варто побачити найдорожчий особняк столиці - Шоколадний будинок (вул. Шовковична, 17). Вам розкажуть цікаву, багату на всілякі перипетії історію будинку київського благодійника Семена Могільцева. Саме тут ви зможете насолодитися підбіркою кращих стилів світової культури: ренесансом, бароко, готикою і модерном.

87 запитів за 0,216