Проїзд у маршрутках Киівщини подорожчає – де, коли і на скільки?

today 31.01.2021 query_builder 14:29 remove_red_eye 2843 bookmarks Новини

У маршрутках на Київщині та ще у кількох регіонах вартість проїзду зросте, повідомляє «Сьогодні».

В асоціації «Автоперевізники Київщини» кажуть, що вартість проїзду не змінювали з 2018 року. Спочатку на кілька гривень вартість проїзду піднімуть у пристоличних Боярці, Вишневому, потім у Згурівці, Баришівці, Іванкові.

Водії маршруток переконують, що через карантин пасажирів стало значно менше і зросли ціни на пальне. Прогнозують, що з Боярки до Києва квиток коштуватиме 25 грн вже з березня.

У маршрутках Києва квитки теж подорожчають на кілька гривень з приходом весни.

Також зміняться ціни на проїзд у маршрутках в інших містах України.

У Сумах вартість вже підняли на 2 грн, й зараз там платять 7 грн замість п’яти.

На Харківщині зросте вартість приміських та міжміських перевезень від однієї до чотирьох гривень – залежно від протяжності маршруту. У самому Харкові тарифів поки не змінюватимуть.

У Кропивницькому у тролейбусах і комунальних автобусах квиток коштуватиме 5 і 6 гривень. Маршрутникам міськрада планує затвердити тариф на рівні 7 грн.

Найдорожчий проїзд нині у Києві – 8 грн, найдешевший у жителів Черкаської та Херсонської областей – 3 грн.

До речі, представники приватних перевізників попередили, що у столиці знову подорожчає проїзд в маршрутках. Після локдауну тарифи зростуть до 10-12 грн.

Але приватні перевізники повідомили, що до 1 березня в Києві ніхто піднімати вартість проїзду в столичних маршрутках не буде.

92 запитів за 0,264