Депутат шукав кілера, щоб ліквідувати своїх опонентів (є відео)

today 29.12.2020 query_builder 11:03 remove_red_eye 1428 bookmarks Новини

Підрозділ внутрішньої безпеки Національної поліції викрив особу, яка підшукувала кілера для фізичної ліквідації своїх ворогів. Спільно з працівниками Головного слідчого управління та Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України замовника злочину затримали.

Про це інформує «Київ оперативний».

Департамент внутрішньої безпеки НПУ одержав інформацію щодо чоловіка, який підшукував особу на роль виконавця замовного вбивства двох людей. Як з’ясували правоохоронці, замовник тяжкого злочину – 34-річний мешканець одного із сіл Броварського району, депутат 8-го скликання селищної ради. Кілер мав ліквідувати його опонентів, з якими склалися неприязні стосунки, - 47-річного односельчанина та 39-річного жителя сусіднього села.

За наявними матеріалами розпочато кримінальне провадження.

Працівники поліції спрацювали на випередження і організували зустріч замовника злочину з «потрібною» йому особою, під час якої зловмисник передав фото своїх ворогів. За вбивство першої жертви він пообіцяв 6000 доларів США та надав завдаток – 300 доларів.

За фізичної підтримки бійців відділу швидкого реагування, оперативники ДВБ, Департаменту стратегічних розслідувань та слідчі Національної поліції затримали організатора запланованих злочинів. Йому готується вручення підозри за фактом організації замаху на замовне вбивство, який є незакінченим з причин, що не залежали від волі особи ( ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 27, п. 11 ч. 2 ст. 115) та готування до вчинення умисного вбивства людини на замовлення (ч. 1 ст. 14, п. 11 ч. 2 ст. 115) Кримінального кодексу України.

Зараз фігуранта затримано в порядку ст. 208 КПК України. За протиправні дії йому загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років.

ВІДЕО

87 запитів за 0,158