Депутат Київської обласної ради В'ячеслав Соболєв переконаний, що розслідування вбивства його трирічного сина проводиться неефективно і просить змінити групу слідчих і прокурорів, повідомляє «Українська правда» з посиланням на сторінку Соболєва у Facebook.
Він стверджує, що за останній час сам значно просунувся у встановленні причетних осіб, чого, на жаль, не може сказати про офіційне слідство. "Більш того, інформація, яку я і мої адвокати надаємо, ігнорується, також як і наші офіційні звернення. Так, наприклад, до цих пір не проведено поліграфи, на які згодні деякі фігуранти процесу, очні ставки і т.д. Не забезпечена належним чином охорона моєї сім'ї. Не проведені в потрібному обсязі вкрай важливі слідчі дії," – вважає Соболєв.
А тому депутат просить керівництво Офісу генерального прокурора змінити процесуальних керівників у кримінальному провадженні та передати всі матеріали з департаменту із захисту інтересів дітей до підрозділу, що спеціалізується на супроводі розслідувань злочинів проти життя або злочинів скоєних групою осіб.
Також він просить керівництво Національної поліції змінити групу слідчих, "зокрема Сміха, Білоуса і Омельченка". А всі матеріали кримінального провадження передати в інший підрозділ ГСУ Нацполіції.
Крім того Соболєв просить генерального прокурора Ірину Венедіктову взяти розслідування під особистий контроль.
Нагадаємо, ввечері 1 грудня 2019 року в центрі Києва внаслідок обстрілу автомобіля Range Rover, за кермом якого був депутат Київської облради бізнесмен В’ячеслав Соболєв, загинув його трирічний син Олександр.
Вже наступного дня поліція затримала двох підозрюваних молодиків (18-19 років) - Андрія Лаврегу (за версією слідства, снайпер) і Олексія Семенова ("розвідник"), яких арештували на два місяці без права на заставу.
Але депутат назвав прізвища восьми осіб, від яких він вимагає пройти перевірку на поліграфі, щоб довести, що вони не причетні до погроз та замаху на нього. Через замах на Соболєва та вбивство його сина нині шести особам повідомлено про підозру: чотири з них перебувають під вартою, двоє – у міжнародному розшуку.
Фото із мережі Інтернет