Депутати фракції «ЄС» Ірпінської ради вимагають прибрати рекламу квартир з використанням математичної константи Пі

today 24.11.2021 query_builder 12:32 remove_red_eye 124 bookmarks Новини

Депутати міської ради Ірпеня планують звернутися до міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського через білборди з рекламою нерухомості, в якій використано каламбур із залученням числа Пі.

Про це повідомив депутат фракції “Європейська Солідарність” Тимур Нагалевський, інформує BIG KYIV.

“Дзвонили з офісу Уповноваженого із захисту державної мови щодо сумнозвісної реклами в Ірпені. Питали, чи можемо ми навести лад самостійно на міському рівні. Бо скарги від ірпінців пішли до них нагору. Завтра буду пропонувати розглянути це питання на засіданні комісії Ірпінської міськради з питань регламенту, депутатської етики та внутрішньої політики, виявлення та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та інформаційної політики. Одна спроба вже була, не вистачило голосів. Також це питання вже розглядала комісія Київської облради. Але білборди висять досі уже понад місяць“, – написав Нагалевський у себе в Facebook.

Реклама, про яку йде мова, у своєму слогані обігрує звучання математичної константи Пі. Виходить лайливий контекст.

Депутат від «Євросолідарності» також натякнув на “причетність” місцевої влади до установки цих білбордів.

“Звернувся до Ірпінського міського голови з проханням, аби він звернувся до кінцевого бенефіціарія компанії, яка рекламується в такий спосіб, і який є лідером політичної партії, яку представляє міський голова та найбільша фракція в міській раді. Міський голова запевнив, що звернеться і до бенефіціарія, і до його рекламної кампанії, яка монопольно тримає ринок зовнішньої реклами в місті.

Якщо й після цього нічого не буде вирішено, то я з колегами по міській раді готовий запропонувати звернутися разом з Уповноваженим із захисту державної мови та Уповноваженої президента України з прав дитини до Міністерства внутрішніх справ і особисто до Дениса Монастирського“, – підкреслив Нагалевський.

Депутат завбачливо не назвав жодних прізвищ, але відомо, що мер Ірпеня, Олександр Маркушин, є представником партії “Нові обличчя”. Головою партії є колишній міський голова Ірпеня Володимир Карплюк.

Фото - BIG KYIV

92 запитів за 0,177