Депутати обрали першого заступника та заступника голови Київської обласної ради

today 27.11.2020 query_builder 21:00 remove_red_eye 923 bookmarks Новини

Сьогодні, 27 листопада, під час пленарного засідання першої сесії Київської обласної ради VIII скликання депутати обрали першого заступника та заступника Київської обласної ради.

Голова Київської облради Олександр Скляров запропонував обрати на посаду першого заступника голови КОР Марину Сапожко, яка представляє у Київоблраді ВО «Батьківщина», та на посаду заступника Валерія Ксьонзенка від Київської обласної організації ОПЗЖ.

У неповному складі облрада провела таємне голосування. За обох кандидатів було віддано 44 голоси.

Тож, першим заступником голови Київської обласної ради обрано Марину Сапожко, заступником голови КОР Валерія Ксьонзенка.

Представниця "Батьківщини" - дружина мера Броварів Ігоря Сапожко, який понад 10 років обіймав посаду міського голови. Що цікаво, цьогорічні результати місцевих виборів мера Броварів визнано недійсними. Повторні вибори у Броварах призначено на 17 січня 2021 року. Цілком можливо, що нова посада дружини посилить шанси на перемогу Ігоря Сапожка у боротьбі за мерське крісло. Валерій Ксьонзенко народився на Донеччині у 1962 році. Має значний депутатський стаж - обирався до Бориспільської міської (VI скликання) та Київської обласної (VII та VIII cкликання) рад.

Власна інформація "Нове передмістя. Журнал Київщини"

92 запитів за 0,247