Державний кадастровий реєстратор передав два гектари землі сторонній особі

today 25.06.2021 query_builder 09:22 remove_red_eye 319 bookmarks Новини

Державний кадастровий реєстратор Головного управління Держгеокадастру у Київській області на прохання директора одного з підприємств зареєстрував нову земельну ділянку, фактично перемістивши її у центр села Вороньків, вивівши з розпорядження громади.

Викрили злочинну махінацію чоловіка працівники слідчого управління поліції Київщини за процесуальним керівництвом Київської обласної прокуратури, інформує відділ комунікації поліції Київської області.

Встановлено, що директор одного із підприємств Київщини звернувся до Державного кадастрового реєстратора Головного управління Держгеокадастру у Київській області із заявою «Про внесення виправлених відомостей до Державного земельного кадастру» стосовно суміжних землевласників (землекористувачів), місця розташування земельної ділянки (адреса, координати), категорії та цільового призначення земельної ділянки, складу угідь, виду використання, інформації про власника, кадастрового номеру».

Реєстратор вніс виправлені відомості, в результаті чого сформував та зареєстрував нову земельну ділянку та фактично перемістив її в центр села Вороньків Бориспільського району Київської області, внаслідок чого с розпорядження громади вибуло понад 2 га землі.

Зараз землі повернуто в розпорядження Вороньківської селищної ради.

Нині реєстратору повідомлено про підозру за ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї)

Санкція статті передбачає штраф від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років.

Фото - відділ комунікації поліції Київської області

92 запитів за 0,228