Держкомтелерадіо торік 2322 рази відмовив у видачі дозволів на ввезення в Україну російської видавничої продукції

today 15.01.2020 query_builder 10:58 remove_red_eye 57 bookmarks Новини

Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення торік більше двох тисяч разів відмовив у ввезенні в Україну видавничої продукції з Росії, повідомляє UA.NEWS

«Всього в 2019 році Держкомтелерадіо видав 4652 дозволи на ввезення видавничої продукції, що має походження, виготовлені та/або продукція, що ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, і надав 2322 відмови у видачі дозволів на ввезення зазначеної видавничої продукції. Зокрема, надано 151 відмову у видачі дозволів на ввезення з території держави-агресора майже 1 млн. примірників видань антиукраїнського змісту. Ще 2171 відмова надана внаслідок надання суб’єктами господарювання не в повному обсязі пакетів документів, необхідних для отримання дозволу, або виявлення в поданих документах недостовірних відомостей», – повідомили в Держкомтелерадіо.

Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення зазначає, що на власному офіційному веб-сайті публікує перелік книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини. Зараз до цього переліку внесли 211 найменувань друкованої продукції.

Торік складено 21 протокол про накладення адміністративно-господарських штрафів за незаконно ввезену продукцію. Загальна сума нарахованих штрафних санкцій за цей період склала 876330 грн.

92 запитів за 0,238