Дев’ять нагород з всеукраїнського турніру у спортсменів Святопетрівського

today 16.02.2021 query_builder 10:28 remove_red_eye 261 bookmarks Новини

Цими вихідними в спортивному комплексі Інституту фізичного виховання та спорту Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова відбувся відкритий чемпіонат міста Києва з козацького двобою. У змаганнях взяли участь більше ста учасників з багатьох регіонів України. У турнірі взяли участь спортсмени у п’яти вікових категоріях: від дітей 7-9 років до дорослих від 19 років.

Програма змагань з козацького двобою включала такі види змагань: однотан (довільні та формальні технічні комплекси); тан-двобій (технічні поєдинки, демонстрація прийомів самозахисту); забава-1 (рукопаш з дозованим дотиком обмежений); борня-1 (рукопаш з легким дотиком обмежений, аналог лайт-контакт); борня-2 (рукопаш з легким дотиком основний, аналог кік-лайт з лоукіком та кидками); борня-3 (рукопаш з легким дотиком вільний, аналог MMA Light); герць-1 (рукопаш із справжнім дотиком основний, фул-контакт); герць-2 (рукопаш із справжнім дотиком основний, аналог К-1 з кидками); герць-3 (рукопаш із справжнім дотиком вільний, MMA).

Прекрасно виступили на цих змаганнях спортсмени із Святопетрівського, які у нелегкій боротьбі здобули дев’ять нагород: тричі на другу сходинку п’єдесталу пошани піднімався Роман Цалай, золоту нагороду виборов Євген Кравчинський, срібні – Назар Бричок, Амір Магомедов, Владислав Боровіков, Владислав Бака, бронзову - Дмитро Волошановський.

Святопетрівські спортсмени і тренери щиро дякують за надану допомогу Віктору Ничипоровичу М’ялику.

Вітаємо спортсменів, їх тренера Ярослава Загороднього з чудовим виступом на престижних змаганнях. Так тримати, козаки!

92 запитів за 0,226