Директорка приватного навчального закладу на Київщині “зливала” позиції ЗСУ. Наразі жінка вийшла під заставу

today 29.07.2022 query_builder 20:14 remove_red_eye 1099 bookmarks Новини

ТСН провело власне розслідування та встановило особу підозрюваної, а також в яких скандалах жінка фігурувала раніше.

Директорку приватної школи у передмісті Києва підозрюють у здаванні позицій ЗСУ за обіцянку від рашистів отримати посаду міністра освіти на окупованій Україні. ТСН з’ясували, що підозрювана освітянка уже має шлейф судових тягянин і була героїнею посадового скандалу.

«Обвинувачена мала проросійські погляди та підтримувала окупацію частини нашої держави, співпрацювала з представником Російської Федерацій, який брав участь в інформаційних акціях проти нашої країни та мав зв'язки із спецслужбами країни-агресорки. Жінка передавала йому інформацію про місцерозташування ЗСУ, тероборони, а також щодо діячів України», - розповідає прокурорка.

«В разі захоплення столиці загарбники обіцяли їй посаду міністра освіти в лавах окупаційної адміністрації», - зазначають в СБУ. Про затримання директорки столичної школи, яка здавала рашистам позиції ЗСУ, СБУ прозвітувала ще місяць тому. На перше судове слухання сама обвинувачена не прийшла. «Було призначене судове засідання – єдине, що надали – документи, що вона на лікарняному, тому судове засідання перенесено», - кажуть прокурори. В прокуратурі стверджують, що зібрали достатньо доказів проти освітянки.

">

Фото та відео - ТСН

87 запитів за 0,164