Дмитрівчани – лідери європейських турнірів!

today 14.05.2021 query_builder 16:14 remove_red_eye 182 bookmarks Новини

В Україні щорічно у третю суботу травня відзначають День Європи. Для нас – це особливий день, адже Україну та ЄС єднають спільні цінності: історія, культура, спорт, інформує у Фейсбук Дмитрівська сільська рада.

«Дмитрівській громаді є чим пишатися, адже багато наших спортсменів стали переможцями європейських турнірів», - ділиться досягненнями своїх вихованців директор СК «Лідер», тренер, чемпіонка світу з боротьби кураш та боротьби на поясах, багаторазовий призерка чемпіонатів України з боротьби, самбо, дзюдо, сумо, майстер спорту Галина Агаєва.

Галині Анатоліївні вдалося втілити одну з найголовніших мрій свого життя – в 2017 році відкрити «Спортивний клуб «Лідер» та стати директором цього комунального закладу. Це дало змогу ширше представляти спортивні команди на змаганнях різного рівня, в тому числі й на міжнародних турнірах. Згуртувавши біля себе тренерів: з регбі – Сергія Равлюка, з фріфайту – Богдана Кураша, з футболу – Сергія Терещенка, з авіамодельного спорту - Сергія Цимбалюка, почали виховувати своїх чемпіонів.

Велику роль у здійсненні амбіційних задумів відіграла особиста підтримка сільського голови Тараса Дідича, який впевнений, що спорт формує характер та загартовує силу духу.

Свій шлях до підкорення Європи юні спортсмени із Дмитрівки почали ще в лютому 2018 року, поїхавши в Польщу на міжнародний турнір із дзюдо до Кракова. «Бойове хрещення» наші дзюдоїсти пройшли на «відмінно». Переможцями та призерами стали: Анастасія Равлюк; Кирило Кошкін; Денис Калашніков; Назар Григоренко; Остап Григоренко; Костянтин Науменко; Богдан Титаренко; Владислав Крамар.

У листопаді 2018 року дмитрівчани знову лідирували у Варшаві на міжнародному турнірі «Lemur» із дзюдо.

Показовим було те, що наші спортсмени поміж інших вирізнялися гарною спортивною формою. Об’єднавши зусилля з командою киян із СК «Дзюдо Майстер», вдалося вибороти впевнену перемогу. Команда отримала кубок за перше загальнокомандне місце та подарунковий сертифікат у 1000 євро. Додому поверталися переможці та призери: Анастасія Равлюк; Дмитро Вдовенко; Назар Григоренко; Богдан Григоренко; Кирило Кошкін; Максим Маліновський; Юлія Крамар; Ганна Маліновська; Марк Кучеренко.

Наступного року команда із Дмитрівки попрямувала до Словаччини на міжнародний турнір «Judograndprix», що відбувався у місті Банська-Бистриця. Маючи за плечима досвід попередніх перемог, юні спортсмени виступали впевнено та гідно. Переможцями та призерами стали: Д. Калашніков; А. Равлюк; К. Кошкін; М. Кучеренко; М. Маліновський; С. Бірюков; Н. Григоренко; Г. Маліновська; Д. Вдовенко.

У квітні 2019 року Словаччина знову зустрічала наших спортсменів. Здобувати перемогу поїхали на змагання в місто Поважська-Бистриця. Наша команда успішно виступила на міжнародному турнірі «Grandprix 2019 Slovakia». Переможцями та призерами стали: Д. Проскурякова; М. Науменко; В. Грабінська; А. Равлюк; Г. Маліновська; К. Кошкін; М. Маліновський; К. Науменко; В. Крамар; Д. Вдовенко.

До Будапешта у вересні 2019 року на міжнародний чемпіонат із сумо «U14-U16-U18», що в Угорщині, поїхала Анастасія Равлюк. Юна спортсменка виборола 1-е місце, ставши чемпіонкою Європи у ваговій категорії до 40 кг. Високо «піднята планка» дає впевненість у нових перемогах.

Карантинні обмеження стали певною перепоною на шляху до європейських змагань. Це не заважає продовжувати тренування та брати участь спортсменам наших команд у всеукраїнських та обласних турнірах із боротьби дзюдо та сумо.

Готові до нових стартів! Наш «Лідер» виховує молодих, перспективних лідерів!

Регбійна команда «ГАРТ» була заснована у 2016 році Сергієм Равлюком.

Свою першу перемогу на європейському рівні «Гарт» святкував навесні 2018 року в Польщі. Міжнародний турнір із регбі проходив у місті Сосновець. Дмитрівчани здобули перше командне місце в категорії U 13 серед шести команд-учасників. Це був приголомшливий успіх!

Персональну нагороду - кубок «найкращий гравець» турніру отримав Микола Равлюк.

Наступна поїздка наших регбійників була до Чехії на міжнародні змагання «DRAGONCUP 2019 SKUPINACUP», які відбувалися в місті Брно. Серед 16-ти команд-учасників вдалося вибороти 4-е місце. Капітан команди Артем Чернушич був нагороджений пам’ятним кубком.

На міжнародному турнірі з регбі в Литві, що відбувся в місті Шауляй восени 2019 року, команда виграла "срібло" в категорії U 11.

У березні 2020 року на стажування до Франції, для удосконалення спортивної форми, поїхали перспективні гравці «Гарту»: Євген Оверчук, Назар Равлюк, Микола Равлюк. На жаль, коронавірус завадив хлопцям закінчити навчання в місті Бержерак, вони були змушені повернутись додому.

Команда продовжує успішно тренуватися та готуватися до чемпіонату України з регбі, перший тур якого відбудеться в Одесі 12 червня цього року.

У лютому «Гарт» відсвяткував свій перший п’ятирічний ювілей. Команда у різних вікових категоріях двічі ставала срібними і тричі бронзовими призерами України.

Виборювати перемогу команді вдається завдяки своїй згуртованості, витримці, силі духу та вірі в успіх.

Секція бойових мистецтв: козацького двобою, рукопашного бою, ММА, бойового самбо, фрі-файту починала свій спортивний шлях із 2010 року. До спортивного клубу «Лідер» вона увійшла в 2017 році на чолі з тренером Богданом Курашем – срібним призером чемпіонату України з фрі-файту.

У складі збірної України дмитрівчани поїхали до Польщі в 2018 році на міжнародний чемпіонат із козацького двобою, який проходив у місті Полоцьку. Фантастичний успіх! Вибороти золоті нагороди серед шестиста учасників вдалося трьом нашим спортсменам: Миколі Панасюку, Станіславу Кузьменку та Тимофію Коров’якову. Збірна України тоді виборола перше місце на Кубку Європи.

Незважаючи на карантинні обмеження, спортсмени продовжують тренування та готуються до чемпіонату України з ММА (змішаних єдиноборств), який буде проходити в Одесі наприкінці травня.

Тримаємо кулаки за перемогу наших мужніх хлопців!

Фото - сторінка у Фейсбуці Дмитрівської сільської ради

Подивіться інші записи

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Бузовій, Бучі, Ворзелі, Гатному, Ірпені, Михайлівці-Рубежівці, Обухові, Петрушках, Шевченковому, Шпитьках, Фастові (31.05)

today 31.05.2021 remove_red_eye 134

Автотроща на трасі Київ – Ковель зі смертельними наслідками (є відео – знизу посилання)

today 15.06.2021 remove_red_eye 3537

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Березані, Бишеві, Борисполі, Таращі, Яготині (13.06)

today 13.06.2021 remove_red_eye 124

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Боярці, Бучі, Гатному, Гвоздові, Гореничах, Гурівщині, Лісному, Личанці, Луці, Милій, Мироцькому, Мрії, Кременищах, Обухові, Святопетрівському, Стоянці, Софіївській та Петропавлівській Борщагівках, Хотові, Чайках, Шевченковому, Шпитьках, Юрівці (02.06)