Дмитрівська громада провела в останню путь загиблого захисника Олександра Хоменчука

today 30.07.2022 query_builder 21:33 remove_red_eye 601 bookmarks Новини

Учора Дмитрівська громада попрощалася з Олександром Хоменчуком, який загинув у запеклих боях під Слов’янськом

У п’ятницю, 29 липня 2022 року, мешканці всіх сіл громади, бойові побратими, друзі приїхали до Дмитрівки, щоб провести в останню путь Олександра Хоменчука. Боєць загинув, захищаючи рідну землю від російського окупанта у запеклих боях під Слов’янськом 24 липня 2022 року, повідомляє Дмитрівська сільська рада. Навколішки траурний кортеж зустрічали сотні людей, створивши живий ланцюг від села Мила і аж до самої Дмитрівки. Як останній дарунок несли Герою квіти, килимом із них устелили дорогу до самого дому, пише Дмитрівська сільська рада у Фейсбуці.

Люди прийшли, щоб віддати останню шану Олександру, який пішов добровольцем на фронт, захищав усіх нас від російських загарбників, котрі посягнули на нашу рідну землю. Людське море заполонило площу біля будинку, де мешкав воїн. Рідні та близькі зустрічали його на порозі, якого вже ніколи йому не переступити, не обняти дружину і доньку, не привітати сина, не потиснути руку братам, не схилити голову на коліна рідній матусі.

Гіркі сльози та біль втрати відчували всі присутні. Всі вони щиро просили у Всевишнього, аби поселив душу покійного військовослужбовця у своїх оселях, де спочивають праведні. Новопреставленого відспівали священники в храмі Різдва Пресвятої Богородиці Православної Церкви України. На честь полеглого воїна пролунав військовий салют.

Поховали солдата на Дмитрівському кладовищі. Серед високих вікових сосен біля могили Олександра Хоменчука майорить прапор України. Герої не вмирають, вони стають Янголами-Охоронцями та оберігають нас із Небес.

Фото - Дмитрівська сільська рада

92 запитів за 0,187