До Дня фізичної культури і спорту України відзнаки отримали й представники Києво-Святошинського району

today 13.09.2020 query_builder 06:47 remove_red_eye 138 bookmarks Новини

Вже доброю традицією в Київській ОДА стало проведення урочистостей напередодні Дня фізичної культури і спорту України, відзначення найкращих з кращих у спортивній галузі, тих, хто зробив свій вагомий внесок у розвиток спорту на Київщині, тих, на чию честь майорить синьо-жовте знамено та лунає державний гімн на найпрестижніших подіумах світу, інформує пресслужба КОДА.

Почесну місію по відзначенню найкращих представників спортивної Київщини виконали голова Київської ОДА Василь Володін, його заступник Євген Калінін, виконуюча обов’язки голови Київської облради Тетяна Семенова, начальник Управління молоді та спорту Сергій Тимофєєв.

Своєрідною родзинкою свята стало вручення фінансових винагород - стипендій видатним, молодим та перспективним спортсменам, їх тренерам. Їх запроваджено ще 2017-го року з метою морального та матеріального заохочення за високі спортивні досягнення та відповідно до Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. Цього року на стипендії виділено 769 тис грн, кожний стипендіат отримав сертифікат у розмірі від 5 000 до 30 000 грн.

Серед нагороджених на урочистому заході до Дня фізичної культури і спорту в Україні були й представники Києво-Святошинського району, зокрема дзюдоїст Антон Плахотник, стипендії Київської області вручені борцю крюківщинського клуба «Олександр Невський» Артуру Політаєву, переможцю та призеру багатьох міжнародних змагань з греко-римської боротьби, та його тренеру Дмитру Пікалову, знаним у світі сумоїсткам, які представляють Києво-Святошинську ДЮСШ у Вишневому, Іванні Березовській і Світлані Ярьомці, самбісту Богдану Пушенку, їх тренеру В’ячеславу Гостару.

Вітаємо наших спортсменів і тренерів з черговим визнанням їх заслуг у розвитку спорту Київщини. Нових вам перемог в житті та спорті.

92 запитів за 0,243