До Фастова та Вишгорода – на приміських Express-електричках

today 08.06.2021 query_builder 13:47 remove_red_eye 90 bookmarks Новини

На Київщині триває робота над відкриттям ще двох залізничних приміських маршрутів – Фастів-Київ і Вишгород-Київ, інформує пресслужба Київської ОДА.

«Щодня до столиці на роботу приїздить кілька десятків тисяч жителів регіону. Тобто працюють вони у Києві, а проживають в області, оскільки так економічно вигідніше. Щоб підвищити рівень комфортності, ми не лише розбудовуємо наші дороги в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Також разом із регіональною філією «Південно-західна залізниця» ми розвиваємо залізничну інфраструктуру. Робимо це в межах проєкту «City Express». Наприклад, навесні вже почали курсувати перші приміські електропоїзди на маршрутах Боярка-Вишневе-Київ і Святошин-Буча. Зараз працюємо над тим, щоб запустити ще два приміські електропоїзди на цих маршрутах», – розповів голова Київської ОДА В. Володін.

Запуск додаткових залізничних маршрутів дозволить жителям області не витрачати зайвий час у щільному автомобільному трафіку, це сприятиме розвантаженню автошляхів і зниженню обсягів шкідливих викидів у повітря.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,241