До кінця року в 10 селах нашого району планують відремонтувати дороги

today 21.11.2019 query_builder 21:27 remove_red_eye 310 bookmarks Новини

Зима, а разом з нею негода, наближаються, але сільські ради продовжують укладати договори на ремонт доріг. Лише на території нашого району сільські ради та Київська ОДА у жовтні підписали більше десятка угод.

Про це стало відомо “КиевVласть” із оголошень електронної системи публічних закупівель Prozorro.

Зокрема, Тарасівська сільська рада готова заплатити 138,8 тис грн ТОВ «СМБУ «Підряд» за ремонт проїзду від вул. Ярова до вул. Залевської.

А комунальне підприємство «Благоустрій» Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради заплатило ТОВ «Позитивбуд» 642,4 тис грн за облаштування проїзду між вулицями Паркова та Зелений Гай і ще 1,4 млн грн на ремонт дороги на вул. Зелений Гай на дільниці будівництва школи у Петропавлівській Борщагівці.

Гореницька сільська рада заплатила 199,2 тис грн ТОВ «Урарту Амо» за ремонт дороги по вул. Північна. А Бузівська сільська рада замовила ТОВ «Декс Сіті» ремонт доріг по вулицях Гагаріна, Зіркова, Озерна, Садова і Комарова до вулиці Освітньої, 49 на загальну суму 455 тис грн. Ще це ТОВ отримало 190,1 тис грн від Петрушківської сільради за ремонт дороги по вул. Лісна.

Святопетрівська сільська рада уклала два договори на 290,8 та 118,9 тис грн з ТОВ «Євродор» на ремонт доріг по вулицях Господарська та Індустріальна, а Департамент регіонального розвитку Київської ОДА заплатив 12 млн грн за ремонт дороги по вул. Яремчука від вул. Прорізної до вул. Північної.

Від будинку №20 по вул. Виноградна до вул Зелена у Гатному ремонтуватиме дорогу ТОВ «Дорман-1» за 949 тис грн.

Мироцька сільська рада заплатила 1 млн 3700 грн фізичній особі-підприємцю Мелику Малхасяну за ремонт доріг по вулицях Соборна та Центральна.

У Софіївській Борщагівці за 199,9 тис грн ТОВ «Регдорбуд» відремонтує частину дороги по вул. Скіфська.

А КП «Благоустрій Крюківщини» заплатило 392,5 тис грн ТОВ «Етелік» за ремонт доріг по вулицях Прорізна, Козацька, Тургенєва, Перемоги, Зіркова, Андріївська, Першотравнева, Гагаріна, Польова та провулку Лісний.

92 запитів за 0,164