До вересня на Київщині планують відкрити нову гімназію на 14 класів

today 27.06.2020 query_builder 09:32 remove_red_eye 306 bookmarks Новини

Новий навчальний заклад на 14 класів по вул. Вишнева в м. Буча заплановано ввести в експлуатацію 1 вересня цього року. Будують його в рамках національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським, повідомляє прессужба КОДА

Будівництво гімназії розпочалося ще у 2016 році, адже населення Бучі стрімко зростає. Нині в загальноосвітніх начальних закладах міста наповнюваність учнів становить 120%, що є найбільшим показником на Київщині.

Зазначимо, кошторисна вартість об’єкту становить 118,7 млн грн. На початок січня цього року залишкова вартість - 11,6 млн грн, з них: 4,7 млн грн – обласний бюджет, 6,8 млн грн – місцевий бюджет. Вже проведено касових видатків на суму 8,0 млн грн.

Готовність об’єкта - 98%. Основні будівельні роботи виконані, проводиться усунення дрібних недоліків, облаштовуються системи відеонагляду, електромереж та пожежної сигналізації. Вже закуплена і завезена певна частина обладнання.

В гімназії передбачається розміщення навчально-виробничих, адміністративно-службових приміщень, навчальні кабінети та лабораторії.

Буде тут бібліотека, приміщення медичного обслуговування; спортивна зала (30х18 м) з допоміжними приміщеннями, тренажерка та актова зала на 120 місць з естрадою, артистичними та костюмерною.

До речі, планувальне рішення вхідної групи забезпечує безперешкодний доступ маломобільних груп населення до будівлі. Кожен блок має безпосередній вихід назовні.

«Основне завдання влади – задоволення соціальних потреб мешканців в отриманні високоякісних освітніх послуг, забезпечення інтелектуального розвитку населення. У випадку із Бучею це ще й і вирішення гострої проблеми завантаження учбових закладів, – підкреслив голова Київської ОДА Василь Володін. – Дуже важливо, що Глава держави підтримує розвиток української інфраструктури. Завдяки ініційованому Президентом України проекту «Велике будівництво» ми будуємо та оновлюємо важливі соціальні об’єкти в області. Вже запланували чимало нових проектів. Робота триває».

87 запитів за 0,174