До всеукраїнського туру дівочий рок-гурт «The Sixsters» готується в… Музичах

today 15.12.2020 query_builder 17:55 remove_red_eye 1395 bookmarks Вікенд, Новини

За два роки свого існування дівочий рок-гурт «The Sixsters» об’їздив зі своїми концертами практично всю Україну: Дніпро, Кривий Ріг, Херсон, Скадовськ, Львів, Тернопіль… Та мало кому відомо, що штаб-квартирою цього просто таки унікального музичного колективу, створеного у квітні 2018 року продюсером Олександром Кузякіним, є студія звукозапису Будинку культури с. Музичі. А сама група є, так би мовити, «інтернаціональною» щодо місця проживання. Адже її учасниці – із Києва, Львова, Боярки, Шпитьок та Ясногородки.

Та двічі на тиждень – у суботу і неділю – батьки привозять їх до Музич на чотиригодинну репетицію. Що ж тут, у Музичах, є такого, чого немає навіть у Києві та Львові? Самі дівчата відповідають просто та щиро: «Тут зручно, просторо, затишно, ніхто не підганяє і не обмежує в часі. А головне: тут – друзі! Нас об’єднує «наша» музика і наша дружба».

«Коли моя донька Катя почала грати на барабанах, подумав, що є й інші талановиті діти, які співають, грають на гітарах чи клавішах. То чому б не зібрати їх в один гурт, щоб вони разом йшли до своєї спільної цілі? Саме дітей! Але не тих, кого за руку батьки притягнуть, а тих, які самі казатимуть батькам: «Я буду грати, і я буду грати в цьому гурті!» Дав оголошення у Фейсбуці про те, що набираю дівочий рок-гурт. Так біля Каті з’явилася Майя, Альонка, Іра, Кіра. І вони звучать! Вони дружать, вони – сім’я! Це – найголовніше, - пригадує продюсер гурту Олександр Кузякін. – На самому початку нам дуже допоміг друг нашого гурту Павло Гудімов - гітарист «Океану Ельзи». Коли почув нас вперше, дав можливість співати його пісні. Ми цілий альбом із його піснями тоді записали! А потім почали самі писати. Зараз пишуть переважно Іра, Альонка та Кіра. Приносять свої творіння на репетицію, ми обговорюємо, працюємо над музикою. Так що тепер увесь репертуар у нас переважно власний, тобто – ексклюзивний!»

З отриманням постійної «прописки» у студії будинку культури с. Музичі, у дівчат з’явилися всі можливості не просто якнайповніше розкрити свої музично-вокальні таланти, а й вийти на наступний – більш високий рівень. Нині рок-гурт «The Sixsters» має декілька власних хітів; зараз дівчата закінчують писати свій україномовний альбом і починають роботу над альбомом пісень англомовних, які самі й написали.

Продюсер рок-гурту розповідає: «Нашому колективу допомагають мої друзі, фанати колективу, з-за кордону багато людей підтримує. І це при тому, що колективом за кордоном ми ще не були. Про нас знають завдяки нашому YouTube-каналe. У дівчат дуже багато прихильників саме за кордоном. Якщо подивитися у процентному відношенні, то 80% підписників – це не українці. Коли на цифрових майданчиках у них вийшов альбом, перше місце за прослуховуванням посіла… Нова Зеландія!

Вдумайтесь: україномовний гурт слухають у Новій Зеландії! Крім Нової Зеландії, дівчат слухає Канада, Америка, Іспанія, Німеччина… А Україна – лише на 8 місці за кількістю прослуховувань! Нещодавно зробили новий кліп: відкриваєш Ютуб – всі коментарі англійською мовою…

І це є одним із парадоксів, а чи курйозів професійного сходження рок-гурту «The Sixsters». Навіть диплом «Кращий сінгл» їм прислали зі Штатів...

Що ж до українських досягнень, то вони, звісно, також є. Он який «іконостас» із дипломів стіну студії прикрашає! Та найголовніші, безперечно, ще попереду. У квітні 2021-го гурту «The Sixsters» виповниться три роки. А в травні (якщо, звісно, карантину не буде!) вони разом із гуртом «Антитіла» вирушать у стадіонний тур Україною як переможці конкурсу від телеканалу «Україна». Відтак – скоро побачимося, але вже – в новому році!

Кореспондент журналу Радислав Кокодзей, фото автора

Повну версію інтерв’ю з учасницями та продюсером рок-гурту «The Sixsters» читайте на сторінках нашого журналу «Корисний формат. Нове передмістя».

ВІДЕО рок-гурту «The Sixsters»

87 запитів за 0,185