Дощові вихідні

today 30.10.2020 query_builder 09:19 remove_red_eye 179 bookmarks Новини

На жаль, жовтень прощається з нами рясними дощами. У суботу в Києво-Святошинському регіоні сонце рідко з'являтиметься з-за хмар. Дощ йтиме майже весь день, але увечері він поступово послабшає. Температурні показники коливатимуться від+5° вночі до +9° вдень. За останні 130 років спостережень за погодою найтепліше цього дня було у 1926 році - +23,2°, найхолодніше у 1920 – 16,8° морозу.

До речі, 31 жовтня вшановується пам'ять святого апостола і євангеліста Луки. З цього дня світловий день значно скорочується. Колись 31 жовтня люди заглядали у криниці, щоб дізнатись погоду в найближчий час: перед морозом вода у криницях і річках піднімається, перед дощем – опускається.

У неділю, 1 листопада, протягом усього дня погода буде похмурою. Вранці очікується сильний дощ. Після обіду він послабшає, але буде продовжувати йти до пізнього вечора.

Температура повітря не зміниться. 1 листопада відзначається день пам’яті святого Садока, єпископа Персидського. Наші пращури вважали перший день листопада проводами осені, зустріччю зими. Якщо цього дня буде холодно і піде сніг, то весна прогнозується пізня і холодна, а якщо на Садока відлига — у наступному році слід чекати на теплу і ранню весну.

92 запитів за 0,264