Dragon Capital придбав логістичний комплекс, розташований на трасі Вишневе-Боярка (с. Білогородка)

today 22.05.2021 query_builder 13:24 remove_red_eye 217 bookmarks Новини

Компанія UCPIH Ltd, що входить в групу компаній Dragon Capital, завершила угоду з придбання офісно-логістичного комплексу «Амтел» (с. Білогородка, Київська область) площею 100 208 кв.м у міжнародної девелоперської компанії Amtel Properties.

Логістичний комплекс класу «А» розташований безпосередньо на фасаді траси T1012, між Одеською та Житомирською трасами, в 6-ти км від Кільцевої дороги Києва. Про це йдеться на сайті Dragon Capital.

«Ми раді оголосити про придбання 11-го логістичного комплексу у наш портфель складської нерухомості, — коментує Володимир Тимочко, керуючий директор із прямих інвестицій Dragon Capital. — Комплекс «Амтел» стане найбільшим об’єктом у нашому портфелі, а його купівля дозволить наростити площу складів під нашим управлінням до 294 000 кв.м на правому березі Дніпра, і до 391 000 кв.м – в цілому в Україні.

Ця інвестиція підтверджує нашу віру в перспективність сектора складської та промислової нерухомості в нашій країні. Ми плануємо продовжувати інвестиційну активність у цьому секторі, в тому числі через реалізацію індустріальних парків «Е40» в Києві та «М10» у Львові. В цьому році плануємо почати будівництво перших черг цих проєктів площею 25 500 кв.м та 14 500 кв.м відповідно».

Про Dragon Capital

Dragon Capital — одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює в сфері прямих інвестицій та фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних та приватних клієнтів. Компанія має багаторічний успішний досвід прямих інвестицій у провідних виробників товарів та постачальників послуг в Україні, а також в знакові проєкти житлової і комерційної нерухомості.

Про UCPIH Ltd

UCPIH Ltd (Ukrainian Commercial Property Investment Holding) — це інвестиційний холдинг, що входить до групи Dragon Capital і спеціалізується на інвестиціях у комерційну нерухомість. Мажоритарним акціонером холдингу є Dragon Capital Investments Limited.

Фото із сайту Dragon Capital

92 запитів за 0,219