Дубінський вже не головний “Слуга” на Київщині. Сам Дубінський вважає своє переобрання фейковим

today 14.03.2021 query_builder 20:15 remove_red_eye 415 bookmarks Відверто, Новини

Члени Київської обласної організації політичної партії “Слуга народу” на позачерговій конференції у неділю, 14 березня 2021 року, переобрали голову осередку.

Позафракційного нардепа Олександра Дубінського на посаді замінив фракційний народний депутат з депутатського корпусу "Слуги народу" у Верховній Раді Андрій Мотовиловець (номер у партійному списку - 93). Про це повідомляє Еспресо.TV. Відомо, що новий очільник обласного осередку народився в Києві, має вищу економічну освіту. До обрання нардепом, вже мав значні успіхи в сферах фінансів та державного управління. Як відомо, днем раніше "партійці поставили питання про подальше перебування його (Дубінського, - ред.) на посаді очільника обласного осередку та звернулися до голови партії з ініціативою скликати позачергову конференцію з кадрових питань. На конференції члени осередку ухвалили рішення про переобрання очільника. Більшістю голосів новим головою Київського партійного осередку став Андрій Мотовиловець", - йдеться у пресрелізі "слуг".

Члени осередку вважають, що Дубінський відповідно не може входити до створеної Національної ради громад.

"Також у зв’язку з діями, що можуть трактуватися як невизнання статуту партії та невиконання членом партії статутних обов’язків, розглядається питання про виключення Олександра Дубінського із членів партії", - додали у пресслужбі.

Водночас Олександр Дубінський вважає конференцію з його переобрання фейковою та шахрайською. Про це він інформує через свою Фейсбук-сторінку.

Фото - Еспресо.TV

92 запитів за 0,212